Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetDyson V15 Detect temizliği kolaylaştırıyor

  Dyson V15 Detect temizliği kolaylaştırıyor

  Ev temizliği, günümüzde sağlıklı bir yaşam sürmek ve konforlu bir ortamda yaşamak için en önemli faktörlerden biri olarak öne çıkıyor. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu görevi daha kolay ve etkili bir şekilde yerine getirmek için birçok temizlik aleti ve ürünü buluyor. Bu ürünlerin en önemlilerinden biri elektrikli süpürgeler. Bu konuda önde gelen şirketlerden biri olan Dyson, inovasyonu ve performansı bir araya getiren yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Dyson’un bu ürünlerinden biri de Dyson V15 Detect. Bu haftaki yazımızda Dyson V15 Detect’e yakından bakacağız.

  Emiş gücü ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor

  Dyson’ın en yeni ve en gelişmiş modellerinden biri olan bu süpürge, güçlü emiş gücü, gelişmiş temizlik performansı ve kapsamlı aksesuar seti ile öne çıkıyor. Tutarlı performansı, şaşırtıcı derecede kullanışlı teknolojisi ve sert zeminlerden halıya geçiş yeteneği sayesinde dikkat çekiyor. Dyson V15 Detect, düz zeminlerde, halılarda, mobilyalarda ve diğer ortamlarda kullanabileceğiniz birçok kullanışlı aksesuarla birlikte geliyor. Oldukça hafif ve ergonomik olan süpürgeyi taşıması ve saklaması oldukça kolay. Büyük evlerde ya da kirli ortamlarda temizlik yapabilecek derecede güçlü bir süpürge. Sahip olduğu lazer teknolojisiyle ayrıca temizliği daha da benzersiz bir hale getiriyor.

  Dyson V15 Detect, biri düz diğeri halı gibi yüzeyler için olmak üzere iki ana başlıkla birlikte geliyor. Aradaki boruyu kullanmadığınız takdirde kolayca bir el süpürgesine dönüşüyor ve otomobil gibi diğer yerleri de kolayca temizleyebilmenize olanak tanıyor. Doğru başlığı kullandığınız sürece tüm yüzeylerdeki tozları ve kirleri kolayca emiyor. Özellikle evcil hayvan sahipleri için üst düzey bir temizlik sağlıyor. Doğru başlığı kullandığınızda yüzeyde kolayca kayıyor ve kullanırken bir zorluk çekmiyorsunuz.

  Zeminlerde toz, kir kalmasın

  Dyson V15 Detect’in en beğendiğim özelliklerinden biri süpürge başlığının önünde yeşil bir ışık sayesinde sert zeminlerde gözden kaçırabileceğiniz küçük toz parçacıklarını (evcil hayvanınız varsa tüylerini) görmenizi kolaylaştıran Detect teknolojisi. Bu özelliği kullandığınızda yerdeki tüyleri ve tozları gördüğünüzde kendinizi “nasıl yani” demeden alamıyorsunuz. Eşim bu özelliği bana övdüğünde hadi canım o kadar da değil diyordum ama yerdeki tüyleri ve tozları gördükten sonra kendisine hak verdim. Detect özelliği sayesinde köşede, kenarda kalan tozları ve tüyleri kolayca görüp temizleyebiliyorsunuz.

  Uzun kullanım süresi

  Cihazın dikkat çekici bir diğer özelliği ise pil tasarrufu işlevi. Şarjlı süpürgeler kullanım rahatlığı sunan cihazlar olsa da birçok kişi pilinin çok çabuk bittiğinden şikayet eder. Dyson V15 Detect bu bakış açısını değiştiriyor. Cihaz, farklı boyutlardaki partikülleri algıladığında emiş gücünü otomatik olarak ayarlayacak şekilde tasarlanmış. Bu, pil ömrünün de uzamasına yardımcı oluyor. Tozlu ortamlarda farklı daha tanecikli kirlerin olduğu (kedi maması gibi) yüzeylerde daha güçlü olacak şekilde çalışıyor. Ayrıca emiş gücünü kendiniz de ayarlayabiliyorsunuz.

  Dyson V15 Detect’in arka kısmında bulunan ekranda çeşitli bilgileri görebiliyorsunuz. Eko, orta veya artırma (Eco, Auto ve Boost) temizleme modlarını, ne kadar pil ömrünün kaldığını ve nelerin süpürüldüğünü bu ekranda görebiliyorsunuz. Grafikteki her bir çubuk alerjen ve saçtan mikroskobik toz ve deri parçacıklarına kadar toplanan kirlerin boyutunu temsil ediyor.

  Zengin aksesuar çeşitleri

  Cihazın bataryası kolaylıkla takılıp sökülebiliyor. Dilerseniz ekstra batarya alıp kullanım süresini uzatabilirsiniz. Kutudan bir adet Digital Motorbar temizleme başlığı, bir adet Fluffy Optic temizleme başlığı, bir adet Kombinasyon başlığı, bir adet boşluk ve aralık temizleme başlığı, duvar askı ünitesi ve şarj cihazı çıkıyor.  Ayrıca beraberinde gelen aksesuarların dışında ihtiyacınıza uygun diğer aksesuarları da satın alabiliyorsunuz.

  Ürünü satın almak ve ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN