Dyson Corrale Saç Düzleştiricisi ile tanışın

0

165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarına sahip yeni Dyson Corrale saç düzleştirici, Akıllı Isı Kontrol teknolojisi ile dikkat çekiyor…

Tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan Dyson Corrale saç düzleştirici kablosuz kullanımıyla her an istenen yerde arzu edilen saç stilini yapma imkânı sunuyor.

Kablolu kullanımla aynı ısı performansını sunan Dyson Corrale saç düzleştirici istediğiniz zaman istediğiniz yerde saç stilinizi ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Kablosuz şekilde 30 dakikaya kadar kullanılabilen ve 70 dakikada tamamen şarj olan ürün çantanıza kolaylıkla sığarak dilediğiniz her an yanınızda bulunabiliyor.

Dyson’ın öncü esnek bakır plaka teknolojisiyle, şekillendirme sırasında saçın yapısı korunarak sağlıklı ve parlak bir görünüm elde ediliyor. Geleneksel düzleştiricilerin aksine, Dyson Corrale saç düzleştirici saçları şekillendirmek ve bir araya getirmek için esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlıyor. Şekillendirmeden alınan sonuçları artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor ve saça daha az zarar vererek saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor.

Üç hassas ısı ayarı

165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarına sahip Corrale saç düzleştirici, Akıllı Isı Kontrol teknolojisi ve esnek bakır plakaların sağladığı kontrolle, düşük sıcaklıkta bile istenilen sonuca ulaşılmasına yardımcı oluyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan Dyson saç bakım ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın