Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınDyson Airstrait Saç Düzleştirici Şimdi Türkiye’de!

  Dyson Airstrait Saç Düzleştirici Şimdi Türkiye’de!

  Dyson Airstrait saç düzleştirici, sıcak plakalar ve ısı hasarı olmadan, güçlü ve odaklanmış bir hava akımıyla aynı anda saçı hem kurutuyor hem de düzleştiriyor. Kolay bir şekilde pürüzsüz, parlak, doğal ve düz bir stile hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.

  Her saç tipi için tasarlanan Dyson Airstrait™ saç düzleştirici kullanıcılara saçlarını ıslaktan kuruya düzleştirmenin yeni bir yolunu sunarken; saçlarının gücünü ve sağlıklı görünümünü koruyarak doğal ve düz bir stil elde etmelerine yardımcı oluyor. Saç telleri, açısı hassas bir şekilde ayarlanmış yüksek basınçlı hava akımlarının aşağıya ve saça doğru itildiği iki kol tarafından tutulurken; saçlar tek bir makineyle aynı anda hem kurutulup hem de düzleştirilebiliyor.

  Kurucu ve Baş Mühendis James Dyson ürüne ilişkin açıklamasında, “Güçlü hava akımının nasıl kontrol edileceği konusunda bilgi sahibi olmak, Dyson Airstrait™ saç düzleştiricinin performansı için çok önemli. Son 25 yılda edindiğimiz uzmanlık, sıcak plakalar ve ısı hasarı olmadan ıslaktan kuruya düzleştirebilen bir saç bakım teknolojisi tasarlamamızı sağladı. Dyson Airstrait™ saç düzleştirici, kullanıcıların saç düzleştiricilerde sevdiği kullanım kolaylığını yüksek hızlı hava akımlarıyla birleştirerek zamandan tasarruf sağlıyor ve saçın gücünü koruyor” diyor.

  Hava akımı. Kontrollü hava çıkışı.

  Makinenin kolları boyunca iki adet 1,5 mm açıklık bulunuyor. Hava bu kanallarda hızlandırılarak aşağı doğru iki yüksek hızlı hava akımı oluşturuyor. 45 derecelik bir açıyla yansıtılan bu akımlar, odaklanmış tek bir hava akımı yaratmak üzere birleşiyor ve saçı kuruturken kontrollü bir şekilde düzleştirmek için aşağı doğru bir güç oluşturuyor. Bu yönlendirmeli hava akımı, pürüzsüz ve parlak bir görünüm için saç tellerinin hizalanmasına yardımcı oluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN