Dynabook Satellite Pro L50-J ve Tecra A30-J tanıtıldı

0

Yeni modeller, kullanıcıların bulundukları yerden bağımsız olarak üretkenliklerini sürdürmelerine olanak tanıyor. 

Dynabook Europe GmbH, iş ve eğitim pazarlarını hedefleyen üç iş cihazına yönelik yenilikleri duyurdu. Tecra A30-J ve Satellite Pro L50-J modelleri, en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciler ve DDR4 bellek teknolojisi ile güncellenirken, Satellite Pro C40-G artık 10. Nesil Intel Celeron işlemci ve 16 GB’a kadar DDR4 bellek seçenekleri ile geliyor. C40-G, Celeron işlemci seçeneklerinin de eklenmesiyle daha geniş bir spesifikasyon ve fiyat aralığı yelpazesini karşılıyor.

Yenilenen cihazların her biri taşınabilirlik, üretkenlik ve kullanılabilirlik ön planda tutularak hazırlandı. Sadece 1,2 kg ağırlığında olan ve 14 saate kadar pil ömrü sunan 13,3 inç A30-J, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar, gün boyu üretken kalmalarını sağlıyor. Yalnızca 1,7 kg ağırlığında olan 15 inç L50-J tek şarjla 10 saate¹ kadar kullanım sağlarken 1,5 kg ağırlığındaki 14 inç C40-G ise 8 saate kadar kullanım sunuyor.

Her biri farklı port ve bağlantı seçenekleri ile tasarlanan cihazlar, kullanıcıların bulundukları yerden bağımsız olarak üretkenliklerini sürdürmelerine olanak tanıyor. USB Type-C bağlantı noktası şarj, bağlantı, görüntü ve veri transferi işlevleri sağlarken, tam boyutlu HDMI bağlantı noktası ve isteğe bağlı USB-C istasyonu daha fazla çevresel bağlantı seçeneği sunuyor. Bu seçeneklere ek olarak C40-G ve A30-J modelinde iki, L50-J modelinde ise üç adet USB 3.1 bağlantı noktası bulunuyor.

Cevap bırakın