Dynabook Satellite Pro E10-S lanse edildi

0

Dynabook Europe GmbH, eğitim için özel olarak tasarlanan gelişmiş dayanıklılık, uygun fiyat, kullanılabilirlik, yönetilebilirlik ve mobilite özellikleriyle öne çıkan 11,6 inç ekrana sahip yeni Satellite Pro E10-S modelini duyurdu. 

Satellite Pro E10-S, okulda kullanılırken düşmelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık sağlayan tüm temel tasarım özellikleriyle donatıldı. Kauçuk tamponlar cihazı okul çantasında hareket halindeyken olası çarpmalardan koruyor ve daha iyi bir tutuş sağlıyor. Cihazın çerçevesi standart bir masa yüksekliğinden* olası düşmelere ve basınca dayanacak şekilde güçlendirildi. Güçlendirilmiş şarj bağlantı noktası, menteşeler ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklılık ve mekanik olarak sabitlenmiş tuş başlıkları uzun süreli kullanımda dahi dayanıklılık sunabilmek için dikkatle test edildi. E10-S, ekranın kolayca paylaşılabilmesi ve uzama nedeniyle oluşabilecek hasarı önlemek için 180 derece açılabilir şekilde tasarlandı. Ürün ayrıca “fansız” tasarımı sayesinde sınıf ortamında sessizce çalışmaya olanak veriyor.

Bütçe dostu E10-S aynı zamanda okulların uygun Windows 10 cihazlarda ayrıcalıklı fiyatlandırma alabilmelerine olanak tanıyan Microsoft’un Shape the Future Programının gereksinimlerini karşılıyor.

Cihazın bileşenleri, uzun ömre sahip olması ve ödenen ücretin karşılığını uzun bir süre vermeye devam etmesi için özenle seçildi. Örneğin SSD sürücü, muadili HDD sürücüye göre daha fazla dayanıklılık ve uzun ömür sağlıyor. Ayrıca dizüstü bilgisayarın düşmesi veya çalışırken sallanması gibi durumlarda onarım ihtiyacını azaltıyor.

Cevap bırakın