Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı İstanbul’da düzenlenecek

0

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olan Mobilefest, 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. İşte detaylar…

 

Dijitalleşen dünyayla birlikte, mobil cihazlar neredeyse bedenimizin bir parçası haline gelmiş durumda… Mobil cihazların olmazsa olmazı mobil uygulamalar ise hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Günümüzde kullanıcılar mobil telefonlarını ortalama 6 dakikada bir kontrol ederken, sosyalleşmekten fatura ödemeye kadar birçok işlemi de mobil olarak gerçekleştiriyor. Bu sebeple birçok işletme de varlığını mobil platformlara taşıyor. Mobil uygulamalar ise kullanıcıları ve işletmeleri bir araya getirerek, işletmeler ile iletişim halinde olunmasını kolaylaştırıyor.

 

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olarak düzenlenecek olan Mobilefest, mobil platformlarda kullanılan son teknolojileri yatırımcılarla, sektör profesyonelleriyle ve son kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor. Festival, 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde H.I.S., MMA (Mobile Marketing Association) ve Atölye Grup iş birliği ile gerçekleşecek. Yeni markalar ve start-up’lar için uygulamalarını geniş bir kitleye tanıtma fırsatı da sunacak olan bu festivalde, markalar nihai tüketiciler ile buluşma imkanı bulmuş olacaklar.

 

Fuar öncesinde düzenlenen lansman toplantısında konuşan H.I.S. Türkiye Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat, “Dünyanın ilk robot otelini açma vizyonunu göstermiş H.I.S., Mobilefest mobil uygulama fuarının ilkini İstanbul’da yaparak sonrasında Londra, Dubai, Tokyo gibi ülkelere de taşıyıp, teknoloji vizyonunu yerine getirme amacındadır” dedi.

Cevap bırakın