Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürDünyanın İlk Akıllı IPL Cihazı Braun IPL Skin i·expert Artık Türkiye’de!

  Dünyanın İlk Akıllı IPL Cihazı Braun IPL Skin i·expert Artık Türkiye’de!

  Braun, kişiselleştirilmiş pürüzsüzlük deneyimi için güzellik portföyünün en yenisi; Braun IPL Skin i·expert’i Türkiye’de satışa sundu. Kişisel bir güzellik uzmanı gibi sizi yönlendiren ve cildinize uyum sağlayarak uygulama kolaylığı sağlayan Braun IPL Skin i·expert kişisel bakım konforunuzu en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.  Dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert özel tasarlanan telefon uygulamasındaki akıllı takvimi ile en yoğun anlarınızdan en sakin günlerinize kadar yaşam tarzınıza otomatik uyum sağlar, kişiselleştirilmiş bakım planınızı oluşturur!

  Braun IPL Skin i·expert ev konforunda kolay ve pratik uygulama özelliği ile uzun süreli kişiselleştirilmiş pürüzsüz bir bakım elde etmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Kullanım süreniz boyunca alışkanlıklarınızı tespit eden  ve size adapte olan dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert  düzenli kullanımda 3 haftada tüylerde gözle görülür kalıcı azalma sağlıyor ve 1 yıla kadar pürüzsüz cilt vaat ediyor.

  Dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·expert özel tasarlanan telefon uygulaması siz ürünü kullanırken anında verdiği geri bildirimler ile bir kişisel bir güzellik uzmanı gibi sizi yönlendiriyor. Uygulama kolaylığı sağlayan akıllı başlık tanıma özelliğiyle kullandığınız bölge için doğru başlığı kullandığınıza emin olan Braun IPL Skin i·expert telefon uygulaması aynı zamanda akıllı takvimi ile yaşam tarzınıza ve günlük rutinlerinize otomatik uyum sağlayarak kişiselleştirilmiş bakım planınızı oluşturuyor.

  Cildinizin Tüm Bölgelerinde Kusursuz Uyum!

  Braun güzellik portföyünün en yenisi Braun IPL Skin i·expert dünyanın ilk akıllı IPL cihazı olmasının yanında tüylerinizden nazik bir şekilde kurtulmanız adına 3 farklı başlığıyla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Braun IPL Skin i·expert; kol, koltuk altı gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılması için standart, yüz çevresi ve özel bölgeler için hassas, göğüs ve bacak gibi vücudun diğer bölümlerine kolay ulaşım sağlaması amacıyla geniş başlık seçenekleriyle konforlu bir kişisel bakım deneyimi sunuyor.

  Braun IPL Skin i·expert vücudun en hassas bölgelerine dahi uyum sağlayan 2 farklı hassas modu ile cildinizin tüm bölgelerinde kusursuz pürüzsüzlüğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. UV filtreli cilt sensörleri ile cildinizi saniyede 80 defa okuyarak her flaşın gücünü vücut bölgelerinize göre otomatik olarak uyarlayan ve yüksek teknolojisi ile mükemmel sonuçlar elde etmenize yardım eden Braun IPL Skin i·expert 22 yıllık kullanıma eşdeğer 400.000 flaş atım özelliğine ek 5 yıl garanti süresi ile uzun yıllar kişiselleştirilmiş Braun IPL pürüzsüzlüğünü deneyimleyebilmenizi sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN