Dünyanın en büyük akıllı telefon markalarından vivo MediaMarkt’ta!

0

350 milyon kullanıcısı ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan vivo, kısa süre önce tanıttığı X50 Lite modeli ile Türkiye pazarına resmen giriş yaptı.

Akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye pazarına giriş yaptı. Türkiye pazarına girişi ile birlikte dünya, Avrupa ve Türkiye’ye yönelik hedef ve planlarını paylaşan şirket, düzenlediği online basın toplantısında ayrıca, ülkeye giriş yaptığı ürünü vivo X50 Lite’ı da tanıttı. Markanın Türkiye’de tüketicilerle buluşacağı öne çıkan platformlardan birinin MediaMarkt olacağı belirtildi.

Özel hi-fi yonga setinden, Ekran İçi Parmak İzi Okuyucuya, akıllı telefonlarda pek çok ilki gerçekleştiren vivo’nun Türkiye pazarına girişi doğrultusunda gerçekleştirdiği online basın toplantısında, Türkiye pazarına yönelik hedeflerini paylaştı.

Asya ve Avrupa arasında bir köprü olan Türkiye pazarına giriş yapmanın heyecanı içinde olduklarını ve Türkiye’ye bağlılıklarını ifade eden vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, “Türkiye’ye gelişimiz şans eseri değil. Her bir Avrupalı müşterinin bireysel ihtiyaçlarını anlamak için Avrupa genelinde 9 bin kişiyle görüştük. Bu, dünya çapında 350 milyondan fazla kullanıcının günlük yaşamının bir parçası olmamızın en önemli nedenlerinden biri olan “doğru şeyleri doğru şekilde yapmak” felsefemizin devamı.” şeklinde konuştu.

vivo’nun Türkiye pazarına giriş yaptığı ürünü X50 Lite, 48MP Süper Gece Modu’na sahip Dörtlü Kamerası ile dikkat çekerken, orijinal elmas tasarım, 4500 mAh’lik pil ve Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu özellikleri ile öne çıkıyor.

Cevap bırakın