Dünya Kupası’na özel uydu alıcılar

0

Futbol tutkunlarının ve dünyanın nefesini tutacağı turnuvaya çok az bir süre kaldı. Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası başlıyor. Tüm maçlar 4K yayınlanacak. Peki, kullandığınız uydu alıcı 4K veya Full HD destekliyor mu? Desteklemiyorsa, sizler için Dünya Kupası’na özel uydu alıcılar listesi hazırladık.

Dünya Kupası’na özel uydu alıcılar

Dünya Kupası, bu yıl tüm maçların 4K yayınlanacağı bir turnuva olacak. Evinizdeki televizyon 4K veya Full HD, ancak uydu alıcınız bu çözünürlükleri desteklemiyorsa, bir yeniliğe ihtiyacınız var demektir.

NEXT 10000 UHD Android Hibrit 4K Uydu Alıcı

Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası’ndaki tüm maçlar 4K çözünürlük ile yayınlanacak. Bu maçları 4K çözünürlük kalitesi ile izlemek istiyorsanız, 4K TV ve bir uydu alıcıya ihtiyacınız olacak. Bu noktada, sizlere tavsiyemiz, NEXT 10000 UHD 4K uydu alıcısı olacak. Android işletim sistemli oluşu da önemli bir avantaj.

GOLDMASTER Ultra 4K Android Uydu Alıcısı

Goldmaster Ultra 4K Android uydu alıcısı, hem 4K çözünürlüklü yayın desteği, hem de akıllı yetenekleri ile öne çıkan bir model. Android işletim sistemli olan bu model, WiFi, Bluetooth ve USB girişleri gibi çeşitli özelliklere sahip bir model.

FILBOX Uydu Alıcısı

4K yerine Full HD çözünürlüklü bir model arıyorsanız, Filbox uydu alıcısı güzel bir seçenek olacaktır. Bu modelin bir diğer avantajı ise, satın alan herkese, 12 aylık dizi ve sinema paketi hediye ediyor oluşu.

GOLDMASTER HD-1040 PVR Dijital Uydu Alıcısı

1080p çözünürlük sunan ancak yetenekleri ile öne çıkan bir model arayanlar ise Goldmaster HD-1040 PVR dijital uydu alıcısına bakabilir. Bu model, çok sayıda giriş çıkış seçeneği, dijital yayın desteği ve çoklu LNB ile öne çıkıyor.

NEXT Minix HD Punto Plus Full Hd Uydu Alıcısı

Tüm bu modellerin aksine, tasarımı küçük ve işlevsel bir uydu alıcısı olan NEXT Minix HD Punto Plus uydu alıcısı, evinde Full HD televizyon kullananlar için en uygun çözümlerin başında yer alıyor.

Cevap bırakın