Dünya Kupası heyecanını oyunlarla yaşayın!

0

2018 Dünya Kupası heyecanı tüm hızlıyla devam ediyor. Dünyanın en iyisi olmak için mücadele eden 32 ülke takımı herkesin odak noktası olmuş durumda. Peki, video oyunları dünyasında Dünya Kupası heyecanı nasıl yaşanıyor?

FIFA 18 ile 2018 Dünya Kupası heyecanı

Halihazırda FIFA’nın lisanslı oyunu olunca işler biraz kolaylaşıyor. Çok satan oyun serisi FIFA 18 için EA Sports tarafında ücretsiz Dünya Kupası güncellemesi yayınlandı. Peki, bu güncelleme neler içeriyor?

Bugüne kadar ilk kez Frostbite oyun motoruyla oluşturulan resmi FIFA World Cup ögeleri, turnuvaya katılan 32 milli takımın tamamı, maç topları, stadyumlar ve artık dünyanın en büyük ikonlarından biri haline gelen kupa ile birlikte, futbol dünyasının en büyük etkinliğindeki heyecanı bu mod ile yaşayabiliyorsunuz.

Rusya’da maçların oynanacağı 12 stadyumun tamamı güncellemeyle birlikte biz oyunculara sunuluyor. Üstelik sadece turnuva modu değil, FIFA’nın en ünlü modu Ultimate Team, şampiyona için tamamen yenilenmiş durumda. 32 takım ve FIFA World Cup Ultimate Team modu siz oyunlara güncel bir macera yaşatmak için hazırda bekliyor.

6 Haziran’da yayınlanan FIFA World Cup güncellemesi, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

World of Tanks da Dünya Kupası heyecanına ortak oluyor!

World of Tanks, 2018 Dünya Kupası heyecanını Futbol Kipiyle er meydanlarına taşıyor. Ayrıca Gianluigi Buffon, futbol kipinde oynanacak maçlara sesiyle eşlik ediyor.

Futbol modunun bu yeni versiyonunda 3 tanktan oluşan takımlar, aralarında Moskova’nın ünlü arenası Luzhniki’nin de bulunduğu 3 farklı stadyumda karşı karşıya geliyorlar. Ayrıca oyunda her tankın belli bir rolü olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Kendinizi rahat hissettiğiniz pozisyona göre defans, forvet ya da orta saha tanklarından birini seçip oyuna onunla giriş yapabiliyorsunuz.

Cevap bırakın