Dünya Kupası heyecanı MediaMarkt ile başlıyor!

0

En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt, futbolseverlerin 2018 Dünya Kupası heyecanını sunduğu yüzlerce farklı model ve marka geniş ekranlı televizyonlarla katlıyor. Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek futbol şölenini geniş ekranda yaşamak isteyenler, televizyon kategorisindeki en zengin ürün çeşidiyle fark yaratan MediaMarkt’ın avantajlı dünyasıyla tanışıyor.

Televizyon değiştirmenin en doğru zamanı olan Dünya Kupası dönemi, MediaMarkt’ta her tüketiciye uygun çeşitler ve şaşırtan fiyatlarla coşkuyla yaşanıyor.

2018 Dünya Kupası için en zengin ürün gamı MediaMarkt’ta!

En fazla izlenen spor organizasyonları arasında yer alan Dünya Kupası’nın keyfinin geniş ekran televizyonlarla en üst seviyeye çıkacağını belirten MediaMarkt Türkiye Satın Almadan Sorumlu Ülke Genel Müdürü Faruk Kocabaş, “MediaMarkt olarak televizyon kategorisindeki en zengin ürün çeşidimiz ile televizyon satın almak isteyenlerin vazgeçilmez adresi konumunda bulunuyoruz. Televizyon kategorisi hem mağazalarımızda hem de e-ticaret kanalımızda en fazla ilgi gören kategorilerin başında geliyor. Sahip olduğumuz büyük metrekareli mağazalarımız ve alanında uzmanlaşmış satış danışmanlarımızla televizyon satın almak isteyen tüketicileri mağazalarımıza ve online satış sitemize bekliyoruz” dedi.

43 inç 4K TV’ler daha çok tercih ediliyor!

MediaMarkt’ta satılan televizyonlarda en çok ilgi gören ekran büyüklüğü 43 inç olurken, en fazla 4K Ultra HD ekran çözünürlüğüne sahip televizyonlar tercih ediliyor. Televizyon ile birlikte satılan aksesuarlarda yüzde 50’ye varan indirim sunan MediaMarkt, satış sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. En iyi hizmeti sunmak için tüm ürünlerde ekstra 5 yıl garanti hizmeti veren MediaMarkt, talep eden müşterilere evlerinde servis hizmeti de sunuyor.

Benzersiz kampanyalar ve sürpriz fiyatlara hemen buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın