Ducati’nin Lenovo ve Motorola logolu motosikleti görücüye çıktı

0

Teknoloji şirketi Lenovo’nun çatısı altındaki Motorola, motosiklet inovasyonunda dünya lideri olan Ducati ile bir yıl sürecek resmi bir global ortaklığa imza attı. Ducati bu ortaklık kapsamında merakla beklenen Motorola ve Lenovo logolu 2020 model motosikletini görücüye çıkardı.

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo’nun çatısı altındaki Motorola motosiklet inovasyonunda dünya lideri olan Ducati’nin bir yıl süre ile global ortağı oldu. Ducati bu ortaklık kapsamında merakla beklenen Lenovo ve Motorola logolu yeni 2020 model motosikletini tanıttı.

Ortaklık doğrultusunda Ducati sürücüleri Andrea Dovizioso ve Danilo Petrucci’nin yarış kıyafetlerinde de Motorola logosu yer alacak. Ducati Spor Direktörü Paolo Ciabatti Lenovo çatısı altındaki Motorola ile gerçekleştirilen ortaklık hakkında şunları söyledi: “Ducati ile teknoloji, performans ve tasarım gibi pek çok ortak değere sahip köklü bir marka olan Motorola’yla bu yeni ve cazip iş birliğine imza attığımız için çok mutluyuz.”

Stratejik bir karar…

Lenovo ve Motorola’nın marka görünürlüğü tüm dünyada artmaya devam ederken, Ducati ortaklığı zamanlaması açısından şirket için stratejik bir karar oldu. Lenovo yıllardır süren ortaklığı kapsamında MotoGP Dünya Şampiyonluğu’nda zirveye oynayan Ducati takımının ana teknoloji ortağı olmayı sürdürüyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın