DualSense için farklı detaylar ortaya çıktı

0

2020 yılına gelmeden önce, 2020 yılının sonlarında tanıtılacağı açıklanan PlayStation 5 için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor. Bu bekleyiş devam ederken, PlayStation 5 kolu DualSense özellikleri için de detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

PlayStation 5 kolu DualSense özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor!

PlayStation 5, yeni nesil oyun konsolları arasında en çok merak edilen model arasında yer alıyor. Xbox Series X’den daha az bilgiye sahip olduğumuz konsol, farklı aksesuar özellikleri ile de heyecanlandırıyor. Bu aksesuarlar arasında en önemli konumda yer alan DualSense hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere DualSense, kullanıcıya oyunlarda gerçekçi bir hissiyat sunuyor. Bu gerçekçi hissiyatın en önemli detayları arasında tetik sistemi de yer alıyor. Tetik sistemi, oyuncuların oyunlardaki zorluğu hissetmesini sağlıyor. Siz gerilmiş bir yayın ne kadar gergin olduğunu DualSense’in yeni tepki mekanizması ile anlayabiliyorsunuz.

PlayStation 5 DualSense

Gergin bir yayın ne kadar gerildiğini anlayabildiğimizi öğrenmiştik ancak yeni detaylarda, DualSense’in kendisini kilitleyebileceği de ortaya çıktı. DualSense, oyundaki silah ile kendisini eş zamanlayabilecek. Kullandığınız silah kilitlendiğinde, elinizdeki kol da kilitlenecek ve sizin kolu yönetmeniz daha zor bir hale gelecek.

Bunun gibi ince ancak oyun zevkini artıracak detaylar heyecan verici. PlayStation 5 için biraz daha bekleyeceğiz gibi duruyor.

Cevap bırakın