DSLR fotoğraf makinesi Sony A99 II tanıtıldı

0

ekran-resmi-2016-09-21-21-19-15Sony, iddiası yüksek DSLR fotoğraf makinesi modeli A99 II’nin lansmanını Almanya’da gerçekleştirdi. Rekabetin gitgide arttığı ileri seviye DSLR fotoğraf makinesi pazarında Sony’nin hedefi oldukça yukarda. Teknoloji özellikleri ile göz dolduran pro seviye aygıt ile 42.4 megapiksel çözünürlüklü fotoğraf çekilebiliyor. Ayrıca 4K video kaydı da fotoğraf makinesi ile birlikte sunulan olanaklar arasında.

Doğa ve spor fotoğrafçıları için yüksek segmentli bir model şeklinde konumlandırılan Sony A99 II’de 79 noktalı hibrit AF, saniyede 12 kareye kadar sürekli çekim hızı gibi özellikler de dikkat çekiyor.

Daha pratik bir arayüz

Sony A99 II, daha sezgisel ve kullanışlı arayüzüyle de son derece kullanışlı. Teknoloji şirketi, resmi açıklamasında geliştirilen ve sadeleştirilen arayüzün, kullanıcıların geribildirimleri sonucunda meydana getirildiğinin altını çiziyor.

Profesyonel fotoğrafçılar için ideal seçenekler arasında

Hızı ve performansıyla öne çıkan modelde 50-102.400 ISO aralığı ve düşük geçirgenlikli filte bulunuyor. İddialı görüntü sabitleme teknolojiyle de hareketli anlarda yüksek verim vaat ettiği kaydedilen Sony’nin yeni DSLR modeli, profesyonel fotoğrafçılar için ideal seçenekler arasında konumlanabilir.

Yurtdışı fiyatı belli oldu

Öte yandan modele ilişkin fiyat ve satış tarihi gibi detaylar da açıklık kazandı. Buna göre Sony A99 II, Kasım ayından itibaren 3200 ABD Doları fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak.

Cevap bırakın