Dropbox güvenli depolama araçlarını kullanıma sundu

0

Geçen ay beta sürüm olarak test edilmeye başlanan Dropbox’ın şifre yöneticisi ve güvenli depolama özelliği kullanıcılara sunuldu.

Dropbox Pro ile Plus kullanıcıları için sunulan bu uygulamanın yedekleme özelliği de var. Ücretli ve ücretsiz seçenekleri ile kullanıma sunulan uygulama, şirketler ve müşteriler arasında dosya paylaşımı konusunda güvenli bir seçenek vadediyor.

Windows, Mac, Android ile iOS cihazlardan erişim sağlanan uygulamada kullanıcı giriş bilgilerinizi depolayabilirsiniz. İlk yorumlara göre şifre hatırlatıcısı da son derece etkili çalışıyor.

Önemli dosyaların ve görsellerin muhafaza edilebileceği Dropbox, kilitlenme özelliği taşır. bu yönü sayesinde istemediğiniz kişilerin dosyalarınızı incelemesinin önüne geçebilirsiniz. Şifre ile sınırlandırabilirsiniz. Çevrenizden güvendiğiniz insanlara erişim verebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Dropbox, temelde ücretsiz bir yazılım. Ücretsiz için 2 GB kullanım alanınızı artırabilirsiniz. Günlük işlerinizi halletmeniz için önemli bir alan olan Dropbox ile dosya paylaşımınızı hızlıca yapabilirsiniz. Twitter ve Facebook hesabınız ile senkronize edebilmek için ücretli versiyona geçmelisiniz

Temel bilgisayar bilgisi olan hemen herkes bu uygulamayı büyük bir kolaylık ile kullanacaktır. Önemli dosyalarınızı kaybetme gibi problemler doğurmaz.

Hemen her cihaz için senkronize olabilir. Bilgisayarınıza yüklediğiniz bir dosyaya farklı bir cihazda kullanabilirsiniz. Tüm dosyaları geri getirir. Silinen dosyalar 30 gün boyunca muhafaza edilir.

Cevap bırakın