Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunDriveclub’a ‘Hardcore’ mod şubat ayında geliyor

  Driveclub’a ‘Hardcore’ mod şubat ayında geliyor

  Ekran_Resmi_2016-01-24_20_53_45

  PlayStation 4’e özel yarış oyunu Driveclub için geliştirilen Hardcore adlı modun şubat ayında yayınlanacağı duyuruldu. Yapımın yönetmeni olan Paul Rustchynsky tarafından gerçekleştirilen Twitter paylaşımı ile açıklığa kavuşan modun çıkışın tarihi net olarak verilmedi, ancak ayın ilk günlerinde yayınlanma ihtimalinin yüksek olduğu düşünülüyor. Görünüşe bakılırsa Driveclub’ı hala pistlere ve sürükleyici parkurlara taşıyan meraklıları için zorlu bir deneyim söz konusu…

  Rustchynsky, Hardcore modunda temel araç kontrollerinde çekiş kontrolünün de oyuna entegre olacağını belirtiyor. Bu ipucunun yanı sıra stabilite kontrolü, diğer sürüş asistanlarının da dahil olacağı yardımcı özelliklerin kapalı olacağının altını çiziyor. Özetle işler iyice sarpa sarıyor. Oyuncular, daha fazla zorlanacak ve tabiri caizse oyuna yeniden kapılmaları için işin seyri değişecek. Driveclub, ilk PS4 oyunlarından biriydi (2013).

  Beklenen mod geliyor!

  Driveclub, ilk çıktığında hatasız değildi ve uzun bir gecikmenin sonrasında bug ve diğer sorunlar için kapsamlı bir patch çıkmıştı. Bunun ardından oyunun resmi geliştiricilerinin iddialı bir mod ile bir kez daha ortaya çıkması heyecan uyandırdı. Bu arada yayınlanan ilk video ve görüntüler heyecan verici, Driveclub oyuncuları, artık şubat ayını bekleyebilirler.

  Driveclub’a dair şubat ayında yayınlanacak Hardcore moduna dair videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  Driveclub’ı Media Markt güvencesi ve online alışveriş kolaylığı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Diğer oyun haberleri için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN