Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelDreame R20 : Güçlü ve Ergonomik 

  Dreame R20 : Güçlü ve Ergonomik 

  Dreame R20 kablosuz süpürge, hem güçlü yapısı hem de kolay kullanılabilirliğiyle ön plana çıkan bir dikey süpürge.

  Dreame R20, emiş gücü yüksek ve hafif bir dikey elektrikli süpürge. İster kanepe altını, isterseniz de tavanı temizleyin. Hafif ve esnek bir yapıya sahip olduğu için çoğu kez yorulmadan temizlik işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

  Dreame R20

  Dreame R20, oldukça zengin bir kutu içeriğiyle geliyor. Kutuda pek çok farklı başlık mevcut. Bu başlıkları farklı yüzeyler için kullanabiliyorsunuz. Zaten ürünü bir LEGO seti gibi kolaylıkla takıp çıkarabiliyor, ihtiyacınız olan başlıkla hareket edebiliyorsunuz. Kısaca kurulumu ve başlıkların takılması  oldukça kolay.

  Dreame R20

  Bu dikey süpürgenin makine ağırlığı 1.67 kilo ve maksimum olarak 90 dakika boyunca çalışabiliyor. Tabii yüksek emiş gücünü aktifleştirdiğinizde, bu süre daha da kısalıyor. Yine de, örneğin bir odayı dakikalar içinde pek de yorulmadan temizleyebiliyorsunuz.

  Dreame R20

  Benzer ürünlerle kıyasla çok daha hafif olması ona büyük bir avantaj sağlıyor. Özellikle perdelerdeki tozları almaya kalktığınızda bu avantajı oldukça fazla hissediyorsunuz.

  Ürünümüzün 0.6 litre toz haznesi var. Emilim gücü ise, 190AW. Peki çalışırken çok ses çıkarıyor mu derseniz, standart süpürgelere kıyasla çok da sesli çalışmıyor. Yani gece geç saatlerde bile komşularınızı rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.

  Dreame R20

  Unutmadan, cihazın takılıp çıkarılabilir pili var. İsterseniz yedek bir pil de alabilir ve ihtiyaca göre saniyeler içinde değiştirerek yola devam edebilirsiniz. Ürünün pilinin yaklaşık 4 saate tamamen şarj olduğunu da belirtelim.

  Dreame R20

    Dreame R20 dikey süpürgenin öne çıkan detayları:

  Ürün 190AW emiş gücüne sahip. Bu değer ürünün benzer ürünlerle kıyasa ortalama performansın üstüne temizlik yaptığını gösterir.

  150.000 RPM yüksek hızlı fırçasız motor kullanması performanstan ödün vermediğini söyleyebiliriz.

  Dreame R20

  Akıllı toz algılama özelliği sayesinde emiş gücünü ayarlayabiliyor. Bu da pil kullanım süresini arttırıyor.

  Zemin durumunu ekrandan da takip edebilirsiniz.

  Karanlık ortamlarda dahi dahili ışığı yardımıyla güçlü temizlik. Bu özellik özellikle koltuk ve yatak altı süpürmelerinde oldukça işe yarıyor.

  Dreame R20

  Otomatik mod ya da yüksek modda çalıştırabilirsiniz. Yüksek moddayken tek şarj ile 13 dakikalık deneyim elde ettik. Bu süre her ne kadar az görünse de günlük temizlik için oldukça yeterli.

  5 katmanlı filtreleme sistemi var. Bu sayede alerjisi olan kişiler bile bu üründen rahatlıkla faydalanabiliyorlar.

  Dreame R20

  Önceki modeldeki fırçalar bu modelle de uyumlu olması önemli bir arttı. Bu sayede ekstra fırça almanız gerekmeyecek.

  Montaj aparatıyla duvara monte edin, istediğiniz an kolayca kullanın. Yani ürün evde yer tasarrufu da sağlıyor.

  DreameBot ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN