Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürDragonflight Guardians of the Dream (10.2) 7 Kasım'da çıkıyor

  Dragonflight Guardians of the Dream (10.2) 7 Kasım’da çıkıyor

  Zümrüt Rüya’ya saldıran öfkeli Primal Incarnate Fyrakk, yeni dünya ağacının gücünü emmeye giderken Azeroth’un Savaşçıları ve Ejderha Kavimleri ona karşı güçlerini birleştirdi ve tehlike doruk noktaya ulaştı. Dragonflight’ın bir sonraki büyük içerik güncellemesi olan Guardians of the Dream, BlizzCon’un hemen ardından 7 Kasım’da çıkıyor!

  Guardians of the Dream güncellemesinin bir parçası olarak Dragonflight 3. Sezon ise bir hafta sonra, 14 Kasım‘da çıkacak. İçeriğe dair bazı bilgiler şöyle:

  Guardians of the Dream

  Bölgesel bakımının tamamlanmasıyla birlikte 7 Kasım’da çıkıyor. 

  İçerdiği bazı büyük yenilikler:

  • YENİ BÖLGE: Zümrüt Rüya
   1. Bu kısa süreli yeni bölgede yeni görevler, arkadaş olunacak bölge sakinleri, keşif, genel hedefler ve daha fazlası seni bekliyor.
  • YENİ GENEL ETKİNLİK: The Superbloom
   1. Muhteşem yeni ödüller içeren bu çok katmanlı genel etkinlikte Zümrüt Rüya’da büyüyen dünya ağacıyla ilgilenen gezgin kadim Sprucecrown’a yardım et.
  • YENİ İTİBAR YOLU: Rüya Gardiyanları
   1. Rüya Gardiyanları, oyuncular bu itibar yolunda ilerledikçe kilidi açılacak yeni itibar ödülleri ve etkinlikler sunuyor.
  • EJDERHA BİNİCİLİĞİ GÜNCELLEMELERİ
   1. Oyun tutkunları yeni yarış parkurlarına, oymalara, yeteneklere, özelleştirmelere ve binilebilir yeni bir ejderha olan Peri Ejderhaya erişebilecek!

  Oyuncular ayrıca sınıf ayarlama ve dengeleme ve gösterge paneli/arayüz güncellemelerinin yanı sıra kazanılacak birçok yeni ekipman, binek ve yoldaşı da sabırsızlıkla bekleyebilirler.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN