Dragon Ball Xenoverse 2’ye güncelleme yolda

0

Dragon-Ball-Xenoverse-2-Free-Download

Dragon Ball deneyimi, Şubat ayında geleceği duyurulan güncellemelerle gelişiyor. Yeni içerikler ve daha fazlası kısa süre sonra oyun meraklılarıyla buluşuyor. İşte detaylar…

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows platformları için geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştiren Dragon Ball Xenoverse 2 oyunu, ücretli ve ücretsiz güncellemelerle heyecan fırtınasına hız kesmeden devam ediyor.

BANDAI NAMCO Entertainment Europe DRAGON BALL XENOVERSE 2’nin yeni içeriklerini açıkladı. Şubat ayında çıkacak olan yeni DLC Paketi ve ücretsiz büyük güncelleme oyunu daha da zenginleştirecek.

Mücadeleye iki yeni karakter daha katılıyor

Geçmiş tarih değişime uğradı ve Yıkım Tanrısı Champa Conton City’e yaklaşıyor! Sezonluk Kombine bünyesine dahil olan ve ayrı olarak da satın alınabilen bu ikinci ücretli DLC Paketinde oyuncular yeni bir senaryo görevini oynayabilecek ve 6. evren savaşçılarıyla yüzleşecekler. Bu sebeple mücadeleye iki yeni karakter daha katılıyor: Champa ve Vados. Buna ek olarak oyuncular yeni bir bölüm, yeni saldırılar, yeni kostümler, yeni bir taşıt ve daha bir çok yeni içeriğe de sahip olacaklar!

Ücretsiz güncelleme de dopdolu!

DLC Paketi 2 ile aynı anda sunulacak olan yeni ücretsiz güncelleme de yeni kostümler, aksesuarlar, saldırılar, yeni level sınırı, yeni dünya turnuvası kuralları ve fazlasını tüm oyunculara sunacak.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın