Dragon Age 4 ile ilgili daha fazla detay için son saatler

0

Dragon Age 4 hakkında daha fazla detayı 10 Aralık’taki The Game Awards etkinliğinde göreceğiz…

RPG bakımından oyun dünyasının önemli serilerinden biri olan Dragon Age serisinin yeni en yeni yapımı hakkında daha fazla habere 10 Aralık’taki The Game Awards etkinliğinde kavuşacağız. 2018 yılında yine The Game Awards etkinliğinde resmi olarak duyrulan Dragon Age 4 için güzel haber paylaşıldı. Oyuna dair yeni detayları yine The Game Awards etkinliğinde gelecek.

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise BioWare’in üslendiği Dragon Age serisinin dördüncü oyunu uzun bir süredir geliştirme aşamasında. Fakat ne yazık ki 2018’de duyurulan oyundan bugüne kadar çok fazla haber ve detay öğrenemedik…

Beklentilere yanıt gelecek…

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre ise yaklaşık bir gün sonra düzenlenmesi beklenen The Game Awards etkinliğinde ‘sonunda’ oyunla ilgili yeni haberler göreceğimizi öğrendik. Etkinlikte oyunla ilgili bir özel bakış videosu da yayınlanacak. Büyük ihtimalle oynanışa dair de yeni bir şeyler öğrenebileceğiz. Meraklılarını bir hayli heyecanlandıran bu bilgi dışında pek bir ipucu ise bilinmiyor.

The Game Awards etkinliği 11 Aralık’ta Türkiye saati ile 04:00’da başlayacak. Yılın en iyi oyunlarının seçilmesine ek olarak, yeni oyunların duyuruları, daha önce duyurulmuş oyunlardan yeni fragmanlar,  görseller ve bilgiler de paylaşılacak.

Cevap bırakın