Samsung’un dört kameralı amiral gemisi ortaya çıktı!

0

Samsung son dönemde Galaxy S10 serisi ile gündeme geliyor olsa da, dünyanin ilk dört arka kameralı telefonu olan Galaxy A9 2018 ile adından oldukça söz ettirmişti. Bir yandan Galaxy M serisi üzerinde çalışan teknoloji devi, diğer yandan serinin yeni üyesi olan Galaxy A10 modelini geliştiriyor.

Galaxy A10 üst seviye bir donanım ile geliyor!

Galaxy A serisinin yeni üyesi, Galaxy A9 2018 modeli ile büyük oranda benzerlik gösterirken birçok yeniliğe ev sahipliği yapacak. Üst seviye donanıma sahip olması beklenilen telefon, ekrandan parmak izi okuyucu ile gelecek. Hatırlarsanız, Galaxy A9’un ekrandan parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyordu.

Ancak, Samsung’un bu özelliği Galaxy A10’a sakladığını gördük. Bunun yanı sıra bu akıllı telefona, 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 845 güç verecek. Yani, artık Galaxy A serisi orta segment olmaktan çıkarak, orta – üst seviye arasına konumlandırılmaya başlandı. Zira, bu işlemci amiral gemilerine güç veriyor.

Tabi, Galaxy A9 ile benzer şekilde dört arka kamera kurulumuna yer verilecek. Samsung’un önümüzdeki yıl kullanıcılar ile buluşturacağı Galaxy A10 hakkında ortaya çıkan bilgiler şu anda bunlar ile sınırlı.

Cevap bırakın