Doom 6.66 güncellemesi yayınlandı

0

FPS oyun türünü sevenlerin aklına gelebilecek en iyi aksiyon oyunudur Doom. Hızlı yapısı ve atmosferi ile akıllara kazınan Doom hem geçmiş dönemde çıkış yapmış olan ilk versiyonu ile hem de yeni nesil grafiklere sahip yeni versiyonu ile oyuncuları kendisine hayran bırakmıştır.

Doom grafik motorunu yeniledikten sonra iblis avına çıkacak oyuncular için muhteşem bir atmosfer yaratmıştı. Sağdan soldan hızlı bir şekilde üzerinize gelen garip yaratıklar ve iblisler, bu yeni güncellemeyle sizi canınızdan bezdirecek gibi duruyor.

Aslında güncellemeden önce sunulmuş olan DLC paketlerinin oyuna bir fark kattığı ifade ediliyordu. Ek görevler, çeşitli aksiyon sahneleri ve yeni birkaç tür yaratık. Oyuna DLC ile farklı bir tat katan firma, son güncellemesiyle adeta zirveye oynuyor diyebiliriz…

6.66 güncellemesinde neler var?

Öncelikle şunu belirtelim oyun piyasaya çıktıktan sonra oyunculara sunulan tüm DLC paketleri bu güncellemede yer alıyor. Bunun yanı sıra cehennem atmosferinin aksiyonuna doymamış olan oyuncular için birkaç görev daha eklendiği belirtiliyor.

Oyuna doymamış olanların bir kez daha baştan başlamak isteyeceği türden keyifli olan yeni güncelleme ile ilgili firma resmi bir video yayınladı. Videoyu izlerseniz shotgun ile iblislere neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Zaten normal şartlarda da vuruş hissiyatının tavan yaptığı bu oyun sizi biraz daha zorlayacak gibi görünüyor. Henüz oyunu denemediyseniz yeni çıkan güncelleme ile birlikte oyunu satın alabilirsiniz.

6.66 güncellemesine dair videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz…

 

Cevap bırakın