Don’t Starve artık Android’de!

0

dont-starve-pocket-edition-732x377

iOS platformu için geçen yıl yayınlanan hayatta kalma temalı Don’t Starve, şimdi de Android için çıktı.

Oyun meraklıları için 2016 yılının son döneminin sevindirici gelişmelere sahne olduğuna şüphe yok. Yeni oyun konsolları, trend yaratan (örn. FIFA 17) oyunlar, yeni nesil grafik işlemciler, daha iddialı RAM’lerle gelen bilgisayarlar derken meraklıları, mobil tarafta da iyi haberlerle karşı karşıya. İşte bunlardan biri Android için yayınlanan Don’t Starve adlı yapım…

6 milyon PC oyuncusuna sahip Don’t Starve, Klei Entertaintment tarafından geliştirilen ve çevrenizdeki tüm objelerle iletişime geçebildiğiniz bir yapım.

Oyuncuları zorlu bir dünyanın içinde, yaşam mücadelesinin tam ortasına bırakan Don’t Starve: Pocket Edition’da topladığınız farklı materyaller ile eşyalar üretebiliyor ve kendi yaşam kampınızı kurabiliyorsunuz. Survival oyunları arasında en sade yapım diyebileceğimiz oyun, 3 boyutlu bir evrende 2 boyutlu karakterler ile karşımıza çıkıyor.

Bağlı kalmanız gereken herhangi bir hikaye bulunmaması ve küçük bir harita üzerinde açlık, sağlık ve zihin sağlığınızı devamlı korumak ve kontrol etmek için mücadele etmenizi gerektiren Don’t Starve, türünün en başarılı oyunlarından.

iOS platformu için ücretsiz yayınlanan Don’t Starve, Android için ise Google Play Store’da 14.99 TL fiyat etiketiyle listeleniyor. Bu son detayın pek de iç açıcı olmadığına şüphe yok…

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın