Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunDLSS 2 Lamplighters League'e geliyor!

  DLSS 2 Lamplighters League’e geliyor!

  NVIDIA RTX oyuncuları, son zamanlarda ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2 ve ayrıca DLSS 2 ile hız kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla harika bir performans sergiledi.

  Ekim ayı LampLighters League için DLSS performans güncellemesi getiriyor. Bu haftanın RTX oyunları arasında DESORDRE: A Puzzle Game Adventure, Deliver Us Mars, Lodestar ve Witchfire da yer alıyor.

  The Lamplighters League, DLSS 2 ile başlıyor

  Lamplighters League, DLSS 2 desteği ile GeForce RTX oyuncularına mükemmel bir ilk gün deneyimi yaşatıyor.

   Lamplighters League’in macera dolu dünyası özelinde sızmaya, çalmaya ve ateş etmeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanındaki heyecan verici bölgelerde gezin ve stratejik sıra tabanlı savaşta düşmanlarınızı alt edin. Kartlarınızı doğru oynarsanız, belki de dünyayı kurtarabilirsiniz.

  Shadowrun Trilogy ve BATTLETECH’in yaratıcıları Harebrained Schemes, oyuncularına, Banished Court adlı zalim bir tarikatın dünya egemenliğinin eşiğinde olduğu alternatif 1930’larda geçen yepyeni bir dünya sunuyor. Bin yıl boyunca, bu şeytani birlik ile planları arasında duran tek şey, Lamplighters League olarak bilinen bir grup kahraman bilgindi. Eşsiz yeteneklere ve unutulmaz kişiliklere sahip uyumsuzlar ve haydutlarla dolu bir ekip kurun ve gerçek zamanlı casusluk, sıra tabanlı taktiksel savaş ve karakter odaklı macera ile entrikalarla dolu bir hikâyenin karışımıyla Banished Court’u dünyanın öbür ucuna kadar kovalayın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN