DJI Pocket 2 tanıtıldı! İşte özellikleri…

0

Minik yapısıyla popüler olmayı başaran ve teknik özellikleriyle de ön plana çıkmayı başaran DJI Pocker 2 tanıtıldı. 64 Megapiksel kameraya sahip olan cihaz küçük tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. İşte DJI Pocket 2 özellikleri!

DJI Pocket 2 özellikleri ve dikkat çeken detayları

Sevilen ve profesyonel olarak ürettiği ürünlerle dikkat çeken DJI, elde kolaylıkla tutulabilen ve sabit görüntü sağlayabilen vlog kamerasını tanıttı. YÜkseltilmiş özellikleriyle karşımıza çıkan bu cihaz, daha fazla mikrofona sahip ve yeni modüler tasarımı sayesinde çok daha işlevsel bir kullanım sunuyor. Hatırlatmak gerekirse DJI Osmo Pocket modeliyle büyük ses getirmişti.

Tasarım olarak önceki model ile aynı olan DJI imzalı Pocket 2, dahili Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Bir önceki modelde bulunmayan bu özellik için ek bir ekipman alınması gerekiyordu. Küçük boyutlarda sunduğu cihazlarıyla dikkat çeken şirket şimdi de Pocket 2 modeliyle meraklısına sesleniyor. Çok daha büyük bir sensör kullanılan bu üründe, daha kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün hale geliyor.

Gelelim kamerasına. 64 Megapiksellik ana kamerasıyla özellikle profesyonel olarak çekim yapan kişileri kendisine çekiyor. Daha detaylı çekimlerde performans artışı sağlayan yeni sensörler sayesinde, düşük ışık performansında önemli artış oluyor. 64 Megapiksellik ana kamera kullanıcılara 8 kata kadar dijital yakınlaştırma opsiyonu sunuyor. 16 Megapiksel ve Full HD çözünürlükte ise kullanıcılar yine de 4 kat kayıpsız yakınlaştırma olanağına sahip oluyor.

Cihazda şu an için HDR video desteği bulunmuyor ancak yakın zaman içinde gelmesi bekleniyor. Ses tarafında da geliştirmelere sahne olan cihazda, dört adet mikrofon yer alıyor.

Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise dolu pil ile ne kadar kullanım sunduğu. Kamera tam dolu pille 140 dakika boyunca kayıt veya çekim yapmaya olanak sağlıyor. Yeni model karşımıza 349 dolarlık bir fiyat etiketiyle çıkıyor. 1 Kasım’da satışları başlayacak olan ürünün aksesuarlı haliyle fiyatı artıyor. Tripod ve harici mikrofon ile satın almayı tercih eden kişilerin 499 dolar ödemesi gerekiyor.

Cevap bırakın