DJI Pocket 2 Kullanmanız İçin 10 Önemli Sebep

0

DJI Pocket 2, şık tasarımı ve akıllı özellikleriyle ufak sarsıntıları ortadan kaldıran video sabitleyici (Stabilizer ) özelliği sunan mini bir kameradır. Bu minik el kamerası ile sinematik görüntüler çekebilirsiniz. 4K video çekebilen, 64MP fotoğraf kalitesi sunan cihaz 1/1.7 inçlik sensörü ve ses özellikleri ile son dönemde oldukça fazla dikkat çekiyor.

Neden DJI Pocket 2?

Aşağıda neden bu mini kameraya sahip olmanız gerektiğiyle ilgili 10 önemli sebebi sıralayacağım. Bütün önemli sebepleri tek bir cihazda toplandığını gördüğünüzde ister hobi ister iş amaçlı bu mini kameraya hemen sahip olmak isteyeceksiniz.

1- Cebinize Sığacak Kadar Küçüktür

Cihaz o kadar küçüktür ki ceket hatta pantolon cebinizde dahi kabı içinde rahatlıkla taşırsınız. Sadece 12 cm yüksekliğe, 4 cm genişliğe ve 3 cm derinliğe sahip olan cihaz çok hızlı açıldığından hiçbir şey kaçırmadan çekim yapabilirsiniz.

2- Hızlı Açılış Açılış Özelliği

Eğer çevrenizde spontane gelişen bir olay varsa bunun hemen videosunu çekerek kaçırmak istemezsiniz. İşte bu özel anları hemen yakalamak için DJI Pocket 2’nin hızlı açılış özelliği sizin çok hoşunuza gidecek.

3- Sarsıntı Önleyen 3 Eksenli Stabilize Kamera

Cihaz ile çekim yaparken 3 eksenli gimbalı ile oldukça yüksek performans sunan bir kamera kullandığınızı hemen fark ediyorsunuz. Sinematik stabilizasyon sunan cihaz, mükemmel ve yumuşak geçişli görüntüler çekmenize izin veriyor.

4- Çok Hızlı Otofokus Özelliği

DJI Pocket 2, Hibrit AF 2.0 özelliği sayesinde karşısındaki objeye en hızlı biçimde odaklanır. Böylece hareket halinde çekim yapıyorsanız bu özelliğini çok seveceksiniz.

5- DJI Matrix Stereo Ses Teknolojisi

Cihazın üzerinde bulunan 4 mikrofon size büyük ses konforu sağlar. Cihaz DJI Matrix Stereo teknolojisi ile çok yüksek ses kalitesine sahiptir.

6- Nesneleri ActiveTrack 3.0 Özelliği İle İzler

Cihazın ActiveTrack 3.0 Özelliği kameranın özellikle hareketli objeleri kolayca takip etmesini sağlar. Böylece hareket halindeki bir objeyi takipte bu özellik sayesinde zorlanmadan çekim yaparsınız.

7- Vloggerlar İçin Kablosuz Mikrofon Aktarıcı + Rüzgarlık

Cihazın kutusundan (Combo paket) profesyonel kullanım için mikrofon aktarıcı ve rüzgarlık çıkar. Böylece video kaydı yaparken kablosuz mikrofon kullanma şansınız olur. Ayrıca çekim dışarıda oluyorsa da rüzgarlık ile çekim yaparak en iyi ses kalitesini yakalarsınız.

8- 8x Zoom Özelliği

Cihaz, fotoğraf çekerken 8x, video çekerken de 4x’e kadar zoom imkanı sunuyor. Cihazın en yeni özelliği olan Audio zoom ise zoom yapılan taraftaki seslerin kaydına odaklanır. Cihazın kadrajı dışında bulunan alandaki sesleri filtreler.

9- Slow Motion Özelliği

Cihaz ile 8x’e kadar slow motion çekim yaparak detaylandırmak istediğiniz durumları kaydedebilirsiniz. Yavaş çekim özelliği çekeceğiniz videolara ayrı bir güzellik ve renk katacak.

10- SoundTrack Özelliği

Cihaz, üzerinde bulunan SoundTrack özelliğini kullanarak hareket halinde bile kendini sesin yönüne göre ayarlayarak ses kalitesini arttırır. Yani cihazın mikrofonları sesi daha iyi kayıt etmek için sesin geldiği yöne kendini odaklar.

Nereden Satın Alabilirim?

Cihazı uygun fiyat ve koşullarda Mediamarkt Mağazarından veya www.mediamarkt.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın