DJI Pocket 2 Hangi Yeniliklerle Geldi ?

0

Merakla beklenen DJI Pocket 2 daha büyük bir sensör ve modüler bir tasarımla geçtiğimiz günlerde duyuruldu. 3 eksenli ve motorlu gimbal kullanan model ile yine sallantısız, sinematik çekimler yapılabiliyor.

Yeni DJI Pocket 2, 124,7 x 38,1 x 30 mm boyutlarında ve önceki modelden bir parça daha büyük. Cihaz, 117 gr ağırlığı ile yine cepte veya çantada çok rahat taşınabilecek kadar küçük olarak tasarlanmış. 

DJI Pocket 2

Bir önceki modele göre tasarım anlamında pek bir farklılık göstermeyen yeni modelde 875mAh batarya ile 140 dakikaya kadar çekim yapılabiliyor. 16 MP fotoğraf çözünürlük sunan DJI Pocket 2, yüksek çözünürlük modunda 64 MP fotoğraf da çekebiliyor. Yeni modelde 1 / 1.7” boyutunda daha büyük bir sensör kullanıldığından çözünürlük 12MP’den 64MP’ye yükseltilmiş.

Pocket 2 ile 16MP veya 64MP’de çekim yapılabildiği gibi kamera 4K / 60fps videoları 100 Mbps’de kaydedebiliyor.

DJI Pocket 2, 64MP modunda 8 kata kadar 16 MP modunda ise 4 kata kadar kayıpsız yakınlaştırma sunuyor. Yeni Hybrid 2.0 AF özelliği ile de daha hızlı ve daha doğru otomatik netleme yapabiliyor.

Geliştirilmiş Ses Ses deneyimi

DJI, geliştirilmiş ses deneyimini daha yukarılara taşımak için cihaza Matrix Stereo Sistemini ekledi. Cihaz üzerinde 4 mikrofon bulunuyor Directional Audio teknolojisi kullanan mikrofonlar çok daha fazla ayrıntı ses kayıt edebiliyor. Ayrıca SoundTrack özelliği de sesi kameranın konumuna göre ayarlıyor. Ses yakınlaştırma özelliği de yakınlaşma esnasında ses alanını daraltıyor.

DJI Pocket 2, Şu Akıllı Özellikler İle Birlikte Geliyor

  • Bir nesneyi etkili bir şekilde takip etmek için ActiveTrack 3.0
  • Kamera ayarlarını manuel düzenlemek için Pro Modu
  • 1080p’de 8x Zoom ve ağır çekim video çekimi.
  • Timelapse, Hyperlapse ve Motionlapse 180 Derece Pano ve 3 × 3 Pano özelliği.
  • Facebook, YouTube ve RTMP’de canlı yayın özelliği

Aksesuarlar

Pocket 2, geniş bir aksesuar yelpazesi ile birlikte duyuruldu. Bu aksesuarlar arasında bir şarj çantası, kablosuz mikrofon seti, su geçirmez muhafaza, küçük kontrol tekerleği, uzatma çubuğu, akıllı telefon destek sistemi ve geniş açılı lens bulunuyor.

Pocket 2’yi kablolu veya kablosuz bir bağlantıyla telefonunuza bağlayabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi

DJI Pocket 2’nin yurtdışı satış fiyatı 349 dolardan başlıyor. Bunun dışında beş aksesuar dahil olan Creator Combo paketi 499 Dolardan satılacak.

Cevap bırakın