DJI Phantom 4 Advanced tanıtıldı

0

Ekran_Resmi_2017-04-17_11_11_49

Önde gelen drone üreticilerinden DJI, yeni modeli Phantom 4 Advanced’ı tanıttı. Yeni drone nispeten mütevazı bir fiyat etiketi ile geliyor. İşte teknik detayları ve diğer öne çıkan özellikleri…

Drone pazarının önde gelen markalarından DJI, yeni modeli Phantom 4 Advanced’ı lanse etti. Yeni drone, şirketin popüler modellerinden Phantom 4 Pro’ya banzerliği ile dikkat çekiyor. Tasarım anlamında basit bir şekilde kurgulandığı görülen yeni Phantom 4 Advanced, iddialı teknoloji detayları sunuyor…

20 MP fotoğraf çekimi ve 4K (60fps) video kaydı gerçekleştirebildiği kaydedilen Phantom 4 Advanced, 5.5 inçlik Full HD ekrana sahip son derece modern tasarımlı kumandasıyla geliyor. Ekranının yüksek parlaklık oranıyla dış mekan kullanımında kolaylık sağlayacağı detayını da paylaşalım. Ek olarak uzaktan kumadasıyla 7 km’lik geniş bir menzilde kontrolü mümkün. Dahili depolama alanı bulunan modelin ayrıca şarj dayanıklılığı konusunda da (30 dk uçuş süresi) iddiasının yüksek olduğu belirtiliyor.

Ekran_Resmi_2017-04-17_11_12_03

Önemli bir detay olarak önüne çıkan engellerden otomatik olarak uzaklaşabildiği ifade edilen Phantom 4 Advanced, bu yönüyle Phantom 4 Pro’dan ayrılıyor; Pro modeli dört tarafındaki engellerden de kaçabilme özelliğine sahip.

Ekran_Resmi_2017-04-17_11_11_37

30 Nisan 2017 itibarıyla belirlenen pilot ülkelerde satışlarına başlanacaği bildirilen DJI Phantom 4 Advanced için yurt dışı fiyat etiketleri ‘daha çok profesyonel kullanıcılara’ hitap edeceğini belli ediyor. Yine de Pro’dan daha düşük fiyatlarla geldiği için daha yoğun talep görmesi bekleniyor.

Görseller DJI.com’dan alınmıştır.

Cevap bırakın