DJI Phantom 3 4K ve Inspire 1 tanıtıldı

0

dji-phantom-3-4k

Popüler drone üreticisi DJI, ABD’deki teknoloji fuarı CES 2016 kapsamında iki yeni modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Phantom 3 4K ve Inspire 1’e yakından bakıyoruz…

Dünyanın en popüler drone üreticisi DJI, ABD’de düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES’te iki yeni modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Söz konusu modeller Phantom 3 4K (üstte) ve Inspire 1 adlarıyla geliyor…

Phantom 3 4K

Phantom 3 4K, adından da anlaşılacağı üzere 4K çözünürlükte video kaydı gerçekleştirebiliyor. Wi-fi üzerinden bağlantı sağlıyor ve 5 km mesafeden 480p video yayınına ve 1,2 km mesafeden de HD yayına imkan tanıyor.

Drone’un diğer özellikleri arasında 1,3kg ağırlık, 4480 mAh pil, üzerinde Sony kamera öne çıkıyor. Ürünün şarj dayanıklılığının 25 dakika olduğu belirtildi.

Önceki nesil model Phantom 3 Professional’a kıyasla daha düşük özelliklerle gelen model, buna paralel olarak da düşük bir fiyat etiketi üzerinden satışa sunuluyor. Belirtilene göre drone, ABD sınırları içinde 999 dolardan satışa çıkacak. Türkiye fiyatının önümüzdeki süreçte belli olacağını belirtelim.

Ekran_Resmi_2016-01-04_20_06_27

DJI Inspire 1

DJI Inspire 1 

DJI Inspire 1 ise 16 megapiksel kamerayla geliyor. Lensi değiştirilebilir kamerası sayesinde kreatif çekimleri de mümkün kılıyor. 4500 mAh pile sahip ve siyah renk alternatifiyle de iddialı bir renginin potansiyel kullanıcılarına sunulduğu görülüyor.

CES 2016’dan son haberler ve diğer gelişmeler için için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri ve en yeni ürünlerle ilgili detayları aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalın.

DJI’ın drone’u Media Markt’tan alınır! Detaylar için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın