DJI aksiyon kamerası görüntüleri sızdırıldı!

0

DJI, drone sektörünün lider markalarından birisi olsa da, yaptığı satın alımlarının ardından farklı sektörlere de yönelmeye başladı. DJI Osmo Pocket ile görüntüleme sektöründe önemli ses getiren marka, son zamanlarda çıkan iddialara göre aksiyon kamerası da geliştirmeye başladı. DJI aksiyon kamerası yeni görüntülerle ortaya çıktı!

DJI aksiyon kamerası görüntüleri ortaya çıktı!

DJI üzerinde çalıştığı aksiyon kamerası ile birlikte, sektörün öncü markalarından GoPro‘ya rakip olmayı hedefliyor. Görüntüleme alanında yeni bir oyuncu sayılmasına karşın çıkardığı ürünlerle ses getiren DJI, aksiyon kamerası alanında da oldukça önemli bir oyuncu olmayı istiyor.

DJI aksiyon kamerası

Yayınlanan görüntülere baktığımızda, modelin şu an için oldukça basit bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Satışa sunulacak olan modelde önemli farklarla karşılaşmamız mümkün olsa da, görüntüler DJI’ın planlarını yansıtması açısından önemli fikirler sunuyor.

Drone sektöründe olduğu gibi de aksiyon kamerası sektöründe de, son zamanlarda farklı markalar ön plana çıkmaya başladı. GoPro bu alanda ne kadar öncü olsa da, Xiaomi gibi markalar oyuna yeni bir rekabet ve heyecan katmayı başardı. Tüm bunların ardından DJI’ın da bu alana giriş yapması, sektöre yeni bir soluk katmayı başarabilir.

Cevap bırakın