Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürDJI Action 2 Power Combo aksiyon kamera neler sunuyor?

  DJI Action 2 Power Combo aksiyon kamera neler sunuyor?

  Video ve fotoğraf çekiminde pratik çözüm olan aksiyon kameraları, gün geçtikçe yeni yetenekler kazanmaya devam ediyor. Bu alanda DJI firmasının ürünlerinin öne çıktığını görüyoruz. Şirketin Action 2 model aksiyon kamerası, 4K video ve 12MP fotoğraf çekebilen ve kaliteli sonuçlar elde etmeyi sağlayan bir ürün.

  Manyetik kilitleme tasarımı sayesinde, yeni aksesuarları takıp çıkarmayı çok kolaylaştıran DJI Action 2, böylelikle farklı kombinasyonlar arası geçişi hareket halinde bile pratik hale getiriyor. Ürün, hafif alüminyum alaşımlı gövdeye, şık ve minimalist bir görünüme sahip.

  Günlük kullanımda, seyahatlerde ya da spor yaparken en iyi görüntüleri yakalamanız için size eşlik eden DJI Action 2, Manyetik Kordon ve Manyetik Kafa Bandı ile vücuda sabitlenebiliyor. Dilerseniz göğsünüze dilerseniz başınıza sabitleyerek hemen kayda girebiliyorsunuz.

  DJIAction2

  4K/120fps çekim yapabiliyor

  Action 2, OLED dokunmatik ekrana sahip ve böylelikle pekçok işlevin kontrolünü kolaylaştırıyor. Zorlu koşullarda dayanıklılık sunan bu ürün, her an görüntü kaydetmek için sadece bir dokunuşunuzu bekliyor. Lensinde Gorilla cam kullanılmış olan Action 2, her koşulda zarar görmeden kullanabileceğiniz sağlamlıkta.

  4K/120fps çekim yapabilme özelliğine sahip olan Action 2, pürüzsüz görüntüler kaydetmenizi ve her anı paylaşabileceğiniz teknik altyapıyı size sunuyor. 155° FOV ultra geniş perspektif sunan ürünle daha fazla iyileştirilmiş alan derinliği elde etmeniz mümkün oluyor. Action 2’nin lensi kenarları keskinleştiriyor ve görüntü bozulmasını da azaltıyor.

  Action 2’de bulunan HorizonSteady teknolojisi ne kadar hareketli aksiyon içinde olursanız olun çekim açınızı ve stabiliteyi koruyor. DJI’ın yeni yerleşik stabilizasyon algoritması, kamera sarsıntısı ve dönüşünü gerçek zamanlı olarak algılarak düzeltiyor.

  DJIAction2

  Geniş aksesuar yelpazesi

  Aksiyon kameraları genellikle zorlu koşularda kullanılır ve sınanır. Dayanlıklı bir gövdeyle gelen Action 2, düşmeye ve toza karşı korumalı. Aynı zamanda 10 metreye kadar da su geçirmez. Böylelikle kameranızı su sporları yaparken de yanınızdan ayırmayacaksınız.

  Action 2, geniş aksesuar yelpazesiyle farklı kombinasyonlarda kullanılabiliyor. Aksesuarlarınızı Action 2’deki manyetik yuvalardan birine bağlayarak daha zengin çekim donanımı elde edebilirsiniz. Aksesuarlar, bağlantı parçaları ya da doğrudan manyetik kilit aracılığıyla Action 2’ye monte ediliyor.

  Film çekerken farklı bakış açıları elde etmek veya ekstrem sporlarda daha çekici sahneler yakalamak için Manyetik Ball-Joint Adaptörü’nü kullanabilirsiniz. Yeniden kullanılabilir bir yapışkan tabana ve bilyeli kafaya sahip olan Manyetik Adaptör Bağlantı Parçası hemen hemen aksesuarlara güvenli şekilde kilitlenmek üzere tasarlanmış.

  DJIAction2

  Görüntüleri kolayca paylaşın

  Cihaza ön dokunmatik ekran modülü takarak çekim sırasında kendinizi görme fırsatınız da var. Vloggerlar düşünülerek tasarlanan bu çözüm, 4 mikrofonlu Matrix Stereo teknolojisiyle ses kaydı kalitesini de en üst seviyede yapıyor. Action 2, bu modül bağlandığında bir microSD kart yuvası kazanıyor ve 180 dakikaya kadar çekim yapabiliyor.

  DJI Action 2 ile çektiğiniz içerikleri DJI Mimo uygulamasıyla dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve istediğiniz mecralarda paylaşabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş düzenleme özellikleri içermesi ve dokunmatik kontrollerle istediğiniz fonksiyonları içermesi çok başarılı.

  Action 2’nin Uzaktan Kumandalı Uzatma Çubuğu’nu kullanarak grup ‘selfie’si çekebilir ve cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Gerektiğinde Manyetik Kordon ve Manyetik Kafa Bandı kullanarak farklı kareler yakalamak ve ölümsüz anları kayda geçmek için Action 2 ideal ürünlerden biri.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm aksiyon kamerası modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Fitbit Versa 3 akıllı saat neler sunuyor?

  Hepsi Bir Arada (All In One) bilgisayar modelleri

  Direksiyona geçin | Logitech G G923 Driving Force

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN