Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  SağlıkDiş hekimini banyonuza getiren Bluetooth’lu diş fırçası

  Diş hekimini banyonuza getiren Bluetooth’lu diş fırçası

  philips-flexcare-platinum

  Philips, Bluetooth üzerinden akıllı telefonla eşleşebilen ve bir mobil uygulama üzerinden ağız hijyenine yönelik çeşitli dijital özellikler sunan yeni diş fırçası FlexCare Platin’i tanıttı.

  Sapında sensörler bulunan diş fırçası, bu sayede gerçek zamanlı olarak diş fırçalamasını takip olanağı tanıyor. Dişleri 3 boyutlu şekilde haritalayan cihaz, örneğin dişinize çok fazla baskı uyguladığınızda, ya da tam tersi yeterince iyi temizlemediğiniz sizi uyarıyor. Yetenekleri bunlarla sınırlı da değil…

  iOS ve Android cihazlarla uyumlu

  Diş fırçası başlığının ne zaman değiştirilmesi gerektiği bilgisi, ilerleme raporları ve sağlık uygulamalarının çoğunda görülebilen motivasyon mesajlarını akıllı telefonunuza gönderme gibi özellikler sunuyor. En önemli özelliklerinin başında ise belli dişlere gösterilmesi gereken özenin kişileştirme fonksiyonu ile birlikte kullanılabilmesi. Ek olarak diş hekimine fırçalamaya dair veriler de gönderilebiliyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu diş fırçası, adeta diş hekimini banyonuza getiriyor.

  Ekran Resmi 2016-06-09 15.59.32

  Fiyatı açıklandı

  Philips FlexCare Platinum’un satışlarına belirlenen ülkelerde başlandı. ABD için satış fiyatı kısa süreliğine 50 dolarlık indirimle 179 dolar olarak açıklandı. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen ürüne dair daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN