Dikkat çeken yenilikleri ile FIFA 20

0

Çok sayıda yenilikle gelen ve Eylül ayının sonunda oyun meraklılarıyla buluşacak olan FIFA 20’de neler öne çıkacak?

FIFA 20, yılın heyecanla beklenen oyun fuarı E3 2019 kapsamında tanıtıldı. Oyun, FIFA 19’un üzerine eklenen çok sayıda yenilikle gelecek. İşte bu yeniliklerden bazıları…

Müsabakalarda gerçekçilik, oyun taktikleri ve oyun sırasındaki hareketler, FIFA 19’a kıyasla daha gelişmiş halde geliyor. Hücumların golle sonuçlanmasını sağlayacak taktiklerin sayısının artırıldığı kaydediliyor.

Sokak futbolu modu VOLTA

FIFA 20’deki yeni manuel savunma özelliği ile artık rakipten top kapma olasılığı daha da yüksek. Ayrıca VOLTA adı verilen bir sokak futbolu modu da FIFA 20 yenilikler arasında yer alacak.

Türkiye’de yüz binlerce kişi tarafından oynana FIFA Ultimate Team (FUT), geliştirmeler ve hata düzeltmeleri ile oyun seanslarında çok daha uzun saatlerinizi almaya aday.

Oyunda yapay zeka iyileştirmeleri ve genel olarak grafiksel geliştirmeler de söz konusu. Peki FIFA 20 çıkış tarihi ne zaman? Bu soru net olarak açıklandı; EA, FIFA 20’nin 27 Eylül 2019 tarihinde satışa sunulacağını duyurdu.

Geliştiriciler, zamanı sonuna kadar kullanıp işi sıkı tutacak gibi, son yıllardaki en uzun bekleyişlerden biri olabilir.

VOLTA modunun tanıtım videosu da yayınlandı. Haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

FIFA 19 Champions Edition satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın