Dikkat çeken AirPods Max tanıtıldı; kulaklığın özellikleri

0

Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı ve sızıntılar ile gündemden düşmeyen ilk kulak üstü kulaklığı olan AirPods Max nihayet tanıtıldı. Kulaklık diğer rakiplerine göre çok yüksek bir fiyata satılıyor olsa da sunduğu özellikler ile gerçekten de kullanıcıları memnun edecek gibi duruyor. Apple AirPods Max tasarımından diğer teknik özelliklerine kadar her şey;

Apple AirPods Max özellikleri ve fiyatı

Apple AirPods Max modeli bir süre önce sızdırılmıştı. Farklı bir adlandırma ile karşımıza çıkan kulaklığın sızdırılan tasarımdaki gibi gözüktüğünü söylemek mümkün. Apple Watch’un fiziksel tuşuna sahip olan bu kulaklık şıklıktan ödün vermek istemeyenlere ancak yüksek performans bekleyenlere geliyor.

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı AirPods Max, yüksek kaliteli ses, Adaptif EQ, Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleri beraberinde getiriyor. AirPods Max; özel akustik tasarım, H1 çip ve gelişmiş yazılımlarla bilişimsel ses özelliğine güç vererek Adaptif EQ, Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf mod ve uzamsal ses olanağı sunan üstün bir dinleme deneyimi sunuyor.

Apple AirPods Max-00

AirPods Max’te derin baslar, hassas orta aralıklar ve net yüksek frekans genişletme sağlayan Apple tasarımında 40 mm dinamik sürücüye güveniliyor. İkili neodimyum halka mıknatıslı motor, maksimum ses düzeyinde bile AirPods Max’in duyulabilir ses aralığının bozulmamasını sağlıyor.

Pil tarafında da iddialı olan kulaklık, Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleri aktifken 20 saate kadar dinleme ve konuşma süresi sunuyor. Kulaklık kullanılmadığı zamanlarda ultra düşük güç moduna geçmesini sağlayan Smart Case ile birlikte geliyor.

Apple Watch modellerinde gördüğümüz Digital Crown, AirPods Max‘te de karşımıza çıkıyor. Kulaklıkta yer alan Digital Crown ile ses yükseltme, şarkılar arası geçiş, arama yanıtlama ve Siri’yi çalıştırma işlevleri yapılabiliyor. Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip kulaklık, kutusundan Lightning’den Type-C’ye şarj kablosu ve Smart Case ile çıkıyor.

Apple AirPods Max-04

Uzay grisi, gümüş rengi, gök mavisi, yeşil ve pembe gibi beş renk seçeneğiyle gelen AirPods Max, tanıtıldığı günden itibaren sipariş verilebiliyor. AirPods Max 15 Aralık Salı gününden itibaren satışta olacak. AirPods Max Türkiye fiyatı 5 bin 699 TL olarak açıklandı.

Cevap bırakın