Dikey ve şarjlı elektrik süpürgeleri büyük kolaylık sağlıyor

0

Elektrikli süpürgeler hayatımızı kolaylaştıran en önemli keşifler arasında yer alıyor ve artık her evin en vazgeçilmez eşyalarından biri. Eskiden oldukça sesli çalışan ve hantal elektrikli süpürgelerin yerini daha sessiz, kompakt ve güçlü elektrik süpürgeleri aldı. Elektrik süpürgesi alırken dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar bulunuyor. Bunlardan birisi emiş performansı. Her ne kadar birçok kişi süpürgenin elektrik gücünü emiş performansıyla karşılaştırsa da bu pek doğru bir şey değil. Bu yüzden öncelikle “Watt” cinsine değil emiş performansına bakmak gerekiyor. Bir önemli nokta ise sessizlik. Sessiz ve emiş gücü yüksek süpürgeler daha fazla kullanım kolaylığı sağlıyor. Örneğin gecenin bir yarısında yanlışlıkla çöpü devirdiyseniz komşuları rahatsız etmeden temizlik yapmak büyük bir rahatlık sağlayabiliyor.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise elektrik süpürgesinin pratik olması. İşte bu noktada devreye dikey ve şarjlı süpürgeler giriyor. Bu süpürgeleri çok büyük bir efor sarf etmeden kolaylıkla yerinden alıp temizliğinizi yapıp yerine koyabiliyorsunuz. Son yıllarda bu tür süpürgeleri tercih edenlerin sayısı da büyük ölçüde arttı. Bu yazımızda sizlere seçim yapabileceğiniz birkaç dikey ve şarjlı elektrik süpürge önerisinde bulunacağız.

Rowenta RH5115 Kablolu Torbasız Dikey Süpürge

Listenin ilk sırasında aynı zamanda kendi evimde kullandığım ve fiyat/performans açısından çok başarılı bulduğum bir ürün olan Rowenta RH5115 Kablolu Torbasız Dikey Süpürge var. Kullanımı oldukça kolay ve emiş gücü oldukça iyi. Evde iki tane kedi olduğu için her zaman kullandığımız süpürgenin yanına bir de pratik bir süpürge ihtiyacı duyuyorduk. Araştırmalarımız sonucu (daha doğrusu eşimin araştırmaları sonucu) bize en iyi faydayı bu ürünün sağlayacağını gördük ve satın aldık. Geleneksel süpürgeleri aratmayacak kadar başarılı olduğunu rahatça söyleyebilirim. Fiyatı da oldukça makul.

Ürünü incelemek ve satın almak için: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rowenta-rh5115-kablolu-torbas%C4%B1z-dikey-s%C3%BCp%C3%BCrge-1190262.html

Fakir Franky Şarjlı Elektrik Süpürgesi

Listenin ikinci sırasında hem dikey hem de şarjlı bir elektrik süpürgesi olan Fakir Franky Şarjlı Elektrik Süpürgesi var. Çalıştırdığınızda ses seviyesi 82 desibele kadar çıkan süpürgenin çekiş gücü yeterli ve şarjlı olması nedeniyle oldukça pratik. Fiyat/Performans açısından baktığımızda sınıfındaki en iyi süpürgelerden biri diyebiliriz. Hepa filtresi var ve filtresi yıkanabiliyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_fak%C4%B1r-franky-%C5%9Farjl%C4%B1-elektrik-s%C3%BCp%C3%BCrgesi-1179062.html

Dyson V8 Absolute Kablosuz Elektrikli Süpürge

Listenin son sırasında yüksek emiş gücü, uzun ömürlü pili ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken bir ürün olan Dyson V8 Absolute var. Tam şarj ettikten sonra emiş gücünde 40 dakikaya kadar azalma olmadan kullanım sağlıyor. Ancak fiyat konusunda biraz önceki ürünlere göre oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip.

Ürünü incelemek ve satın almak için: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dyson-v8-absolute-kablosuz-elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrge-1167437.html

 

Cevap bırakın