Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunDiablo IV’de 3. Sezon Geliyor: Yapılar Sezonu 

  Diablo IV’de 3. Sezon Geliyor: Yapılar Sezonu 

  Zoltun Kulle’un mirasının geride bıraktığı şeytani tertipler, Diablo IV’ün Yapılar Sezonu’nda Korunak’ın güvenliğini tehdit ediyor. 23 Ocak TSİ 21.00’den itibaren yeni Zindan türü mahzenler ve yepyeni sezonluk robotik Seneschal Yoldaşı ile Zoltun Kulle’un Tezgâh’ının sırlarını keşfetmek için Diablo 4’de yeni sezon başlıyor. Haftalık Liderlik Panoları, bu sezon Ağır Sınav formunda geliyor. 

  YAPILAR SEZONU

  • Zoltun Kulle ve Caldeumlu Ayuzhan tarafından yaratılan ve Tezgâh adıyla bilinen kadim teknoloji, İblis Malphas tarafından gasp edildi. Bu yepyeni görev serisinde Zoltun’un eski ortağı Ayuzhan’la iş birliği yaparak Malphas’ı ve ölümcül yapılarını alt et.
  • Kehjistan’ın altında bulunan ve Yapılara karşı savaşında merkez üssün olarak görev yapacak yeni kasaba merkezi Hol‘ü ziyaret et.
  • Sezonluk Görev Serisi sırasında yanında savaşacak ve oyun tarzına göre kişiselleştirebileceğin kendi Seneschal Yoldaşını edineceksin.
  • Mahzenlerde ele geçirdiğin sihirli Yönetme ve Akort Taşlarını kullanarak Seneschal’ını geliştirebilirsin. Yönetme Taşları, Seneschal’ının hangi saldırıları yapacağını belirler; Akort Taşları ise bu yetenekleri geliştirir ve daha üst düzey fayda sağlar.
  • Mahzenler, çeşitli element Tehlikeleriyle ve yeni canavar ailesi olan Yapılarla dolu yepyeni bir zindan türüdür. 3. Dünya Kademesinde Kâbus Mahzenlerinin kilidi açılır.
  • Mahzene girerken elindeki Koruma İncilerini dönüştürerek Mahzenlerdeki zenginliklere erişim olanağı sunan özel katmanlı bir kutsama olan Zoltun’un Koruması tarafından kutsanabilirsin. İçerideki Tehlikelere av olursan birikmelerini yavaş yavaş kaybedersin. Koruma İncilerini Zoltun’un Koruması karşılığında takas ederek riskin artmasına sebep olabilirsin ama başarı durumunda ödülün büyür.
  • Koruma İncileri, ana dünyada Gizemli Sarsıntılar sırasında Seçkin Yapı yok ederek elde edilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN