Destiny 2 sorununa Beta BIOS çözümü geldi

0

Destiny 2 oyununda yaşanan sorunların ardı arkası kesilmeyince Beta BIOS çözümü yayınlandı.

Özellikle yeni piyasaya sürülen oyun yazılımlarında birçok sorun kullanıcıların canını sıkar bir vaziyette karşımızı çıkıyor. Oyuncuların şikayetleri art arda gelince Destiny 2 oyununa geçici de olsa bir çözüm bulundu. Oyundaki sorunların çözümü için Beta BIOS yayınlandı. Yayınlanan Beta BIOS kullanıcıların sıkıntılarını belli bir nebze de olsa gidereceğe benziyor.

AMD’nin teknik pazarlama müdürü Beta IOS hakkındaki resmi açıklamayı yaptı. Beta BIOS’un artık indirmeye hazır olduğunu duyuran Robert Hallock, açıklamasını Reddit üzerinden gerçekleştirdi. Reddit üzerinde bir başlık açan Hallock; güncellemenin her ne kadar gecikmeli şekilde yayınlandığını kabul etse de artık Beta BIOS’un indirilmeye hazır olduğunun müjdesini duyurdu.

Reddit içerisinden açtığı başlıkta Destiny 2 oyununun açılmaması sorunuyla karşılaşan oyunculara sorunun kendilerinden kaynaklandığı söyledi. AMD test ekibi içerisindeki kişilerin gözünden kaçtığından dolayı böyle bir açılmama sorununun oluştuğunu belirten Hallock; oyunun takipçilerinden de özür dilemeyi ihmal etmedi. Destiny 2’nin açılması yönünde geliştirdikleri Beta BIOS çözümünü indirebileceklerini söyledi.

Robert Hallock; online olarak yaptığı açıklamasında Beta BIOS’un geçici bir çözüm olduğunun da altını çizdi. Kalıcı bir çözümün ileride geleceğini ve oyunculara stabil sürücüler üzerinden dağıtımının yapılacağını söyledi. Kısa süreliğine de olsa Destiny 2 artık gönül rahatlığıyla oynanabilecek oyunlar arasında yerini aldı.

Cevap bırakın