Deniz savaşları oyunu Fleet Glory mobile geldi

0

İkinci Dünya Savaşı temalı PvP deniz savaşı oyunu Fleet Glory Google Play Store ve App App Store üzerinden indirmeye açıldı. İşte detaylar…

Yayınladığı oyunlarla Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 70’den fazla ülkede 100 milyonu aşkın oyuncuya ulaşan Oasis Games, İkinci Dünya Savaşı temalı PvP türündeki yeni mobil oyunu Fleet Glory’nin Android ve iOS platformlarına çıktığını duyurdu.

Hızlı oynanışı ve kaliteli 3D grafikleriyle ilgi çeken oyun, oyunculara aslına uygun olarak modellenmiş Amerikan ve Japon gemilerini kullanarak 10’ar kişilik iki takım halinde heyecan verici deniz savaşları yaşatıyor. Kıyasıya mücadelede şartları kendi lehlerine çevirebilmek içinse oyuncuların savaşlardaki performanslarına göre elde ettikleri parçalarla gemilerini geliştirmeleri önem taşıyor.

Oynaması tamamen ücretsiz olan oyun Türkçe dâhil 5 dilde Google Play Store’dan ve App App Store’dan indirilebilir. Düzenli güncellemelerle oyunun sürekli canlı tutulması hedefleniyor. Ayrıca oyuncular için pek çok ilgi çekici oyun içi etkinliğin düzenleneceği belirtiliyor.

Oyunda şu an için kruvazör, muharebe gemisi ve muhripten oluşan üç farklı gemi sınıfı mevcutken güncellemelerle birlikte uçak gemileri ve denizaltıların da oyundaki yerini alacaği kaydedildi. Oyundaki seçilebilir gemilerin sayısının ise zaman içerisinde 100’ü aşacağı bilgisi paylaşıldı.

Cevap bırakın