Demon Souls’tan PS5 için 12 dakikalık video yayınlandı!

0

Beklenen yeni nesil konsollardan biri olan PlayStation 5, yeni oyunlarıyla oyunseverleri heyecanlandırcak gibi duruyor. Türkiye’de 19 Kasım’da piyasaya sürülecek yeni oyun konsoluna gelmesi planlanan Demon Souls oyunundan yeni bir video yayınlandı.

Demon’s Souls oynanış videosu ile PlayStation 5’te

Daha önce 5 dakikalık bir oynanış videosu ile PlayStation 5’te boy gösteren bu aksiyon oyunu, şimdi daha kapsamlı bir video ile karşımızda. Ülkemizde hem Demon’s Souls hem de Demon’s Souls Deluxe Edition satışa sunulacak.

Standart versiyon 619 TL karşılığında satın alınabilecek. Deluxe Edition’ın fiyatı ise 779 TL olacak. Türkiye, 19 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5 ile tanışacak.

4K 30 FPS ve dinamik 4K 60 FPS gibi kullanıcıların tercih ettiği görüntü seçenekleri bu oyunda yer alacak. Gerçek hayattaki toplumsal rollerin aktarıldığı bu yapımın 2008 yılında yayımlanan deneme sürümü beğenilmemişti.

Kendisine yöneltilen negatif eleştirilerden yararlanan Sony, Souls serisine 2011 yılında Dark Souls sayesinde popülarite kazandırdı. Demon’s Souls, yeni hâli ile işlevsellik seviyesi yükseltilen karakter oluşturma ekranına, daha fazla animasyona, daha gelişmiş olan grafiklere ve modern oyun mekaniklerine ev sahipliği yapıyor.

Bu yapımın 12 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürüleceği duyuruldu. Sizce Demon’s Souls ve PlayStation 5 başarılı olabilecek mi? Bu sorunun cevabını vermeniz için sizi ilgili video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Cevap bırakın