Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerDepolamaDell’den “Depolama için Önce İş Ortağı” stratejisi

  Dell’den “Depolama için Önce İş Ortağı” stratejisi

  Dell Technologies, yüzde 99’undan fazlasının depolama satışı iş ortağı lideri olan, Dell’in mevcut ve potansiyel müşterileri için “Depolama için Önce İş Ortağı” stratejisini duyurdu.

  Bu yeni pazara açılma stratejisi, iş ortağı uzmanlığını ve erişimini Dell’in birinci sınıf ekibi ve veri koruma da dahil olmak üzere depolama portföyüyle birleştirerek müşteriler için dönüşümsel sonuçlar sunmayı hedefliyor.

  Dell;

  • ·      Bir iş ortağı aracılığıyla depolama işlemi yaparken Dell satıcılarını daha fazla destekleyecek.
  • ·      Daha fazla etkileşim öngörülebilirliği için Partner of Record’a uygun yeniden satış hesaplarının sayısını dört katına çıkaracak.

  Dell Technologies Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Dell yeni açıklanan stratejiye ilişkin şu açıklamayı yaptı; “Dell’in iş ortaklığına yaptığı yatırım derinlere uzanıyor. Müşterilerimizin dönüşümünü hızlandırmak için iş ortağı topluluğumuzla birlikte çalışma konusunda onlarca yıllık deneyime sahibiz. “Depolama için Önce İş Ortağı” Stratejisi, iş ortağı taahhüdümüzü genişletiyor ve iş ortaklarımızın güçlü yönlerini birinci sınıf ekibimizin ve çözümlerimizin avantajlarıyla birleştiriyor.”

  Dell Technologies Küresel Satış ve Müşteri Operasyonları Başkanı Bill Scannell ise “Güçlü bir iş ortağı ekosistemine sahip çok kanallı bir iş modeli Dell’in büyüme stratejisinin merkezinde yer alıyor. “Depolama için Önce İş Ortağı” Stratejisi, Dell satıcılarını yeni işler edinmek ve müşteriler için doğru sonuçları sunmak üzere iş ortaklarıyla daha da yakın çalışmaya teşvik edecek. Bu müşteriler, iş ortakları ve Dell için bir kazan-kazan durumu yaratıyor” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN