Dell ve EMC birleşmesi tamamlanıyor

0

1473256557_press_photo_03

Dell ve EMC birleşmesi ile dünyanın en büyük özel teknoloji şirketi ortaya çıkıyor. İşte detaylar…

Dell Technologies, EMC Corporation’ın satın alındığını duyurarak dünyanın en büyük borsaya kote olmayan, özel teknoloji şirketi halini aldı. Şirket Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, SecureWorks, Virtustream ve VMware’den oluşuyor. Yeni şirket, Gartner Magic Quadrant’ta 20 alanda teknoloji lideri

Hibrit bulut, yazılım tanımlı veri merkezi, yakınsanmış altyapı, hizmet olarak platform, veri analitiği, mobilite ve siber güvenlik gibi endüstrinin hızlı büyüyen alanlarında işletmelerin en karmaşık sorunlarını çözen zengin teknoloji portföyü ile sektörün önde gelen yeni şirketi 74 milyar dolarlık değer oluşturuyor. Dell Technologies, Fortune 500’deki şirketlerin yüzde 98’sine ve birçok sektör lideri işletmeye hizmet veriyor.

Dell Technologies Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Dell, şunları söyledi:

“Bir sonraki endüstriyel devrimin ilk ışıklarıyla karşı karşıyayız. Dünyamız her dakika daha akıllı ve daha fazla internete bağlı hale geliyor ve Nesnelerin İnterneti’nin inanılmaz etkisiyle birbirine girmiş bir hal alıyor. Müşterilerimizin bu karmaşık dünyada, akıllarına gelen işler yapabilmeleri için gereken yolu hazırlıyoruz. Bu nedenle Dell Technologies’i yarattık. Büyük ya da küçük, müşterilerimizin dijital yolculuklarını değiştirebilecek ve yol gösterecek ürün, hizmet, yetenek ve küresel tecrübeye sahibiz.”

Cevap bırakın