Dell Technologies yeni siber kurtarma çözümlerini duyurdu

0

Dell, siber kurtarma için APEX portföyünü güçlendiriyor ve çoklu bulut siber kurtarma yeteneklerini genel bulutlarda genişletiyor.

Dell Technologies, müşterilerin veri merkezlerinde ve çoklu bulut ortamlarında uygulamaları yönetmesine ve korumasına yardımcı olmak için yeni bulut deneyimleri, genişletilmiş bir ekosistem ve teklifler sunuyor. Bu yeni teklifler, kuruluşların her geçen gün sayısı artan platform ve konumlarda bulunan veri ve uygulamalarını kolayca depolamalarına, korumalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanıyor.

Dell Technologies co-COO’su Chuck Whitten konuyla ilgili olarak “Müşterilerimiz karmaşıklığın azaltılması konusunda destek istiyor ve genel bulutlarda, veri merkezlerinde ve uç noktalarda bulunan verilerini yönetmek için ortak bir yaklaşım kullanan çözümler arıyor. Şirket içi ve çoklu bulut ortamları ile tekliflerini basitleştiren bir yazılım ve hizmet portföyü oluşturuyoruz” dedi.

CVS Health Başkanı ve CEO’su Karen S. Lynch ise şunları söyledi: “Tüketiciler için nitelikli bir sağlık hizmeti deneyimi oluşturmak amacıyla birbirine bağlı ve daha dijital çözümler sunmak için cesur adımlar atıyoruz. Dell ile olan stratejik iş birliğimiz, çalışma arkadaşlarımız ve tüketicilerimiz için teknoloji yatırımlarımızın değerini artırmaya yardımcı oluyor.”

Dell, şirket içi ortamlarda ve genel bulutlarda siber kurtarmaya yönelik bulut deneyimleri sunuyor

Son Gartner® raporuna göre, küresel çapta bilgi güvenliği ve risk yönetimi son kullanıcı harcamalarının, 2021’e göre 13 milyar dolar artarak 2022’de yaklaşık 168 milyar dolara ulaşacağı öngörülüyor. Siber koruma çok daha öncelikli bir konu olmaya devam ederken Dell, yönetilen siber kurtarma tekliflerine yönelik yeni opsiyonlar ve çoklu bulut ortamları için genel bulut siber kurtarma çözümleri sunuyor.

Cevap bırakın