Dell PowerVault ME5 tanıtıldı

0

Dell Technologies, SAN (Depolama alan ağı) ve DAS (Doğrudan Bağlanan Dijital Depolama Alanı) için tasarlanmış ve optimize edilmiş, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) iş zorluklarını çözmeye yönelik üç yeni giriş seviyesi depolama modeli serisi Dell PowerVault ME5’i tanıtarak piyasaya sürdü.

Bu yeni seriyle KOBİ’lerin veri hacmindeki büyümeye ayak uydurması, operasyonel kolaylığı artırması, yeni ve yüksek değerli iş yüklerini desteklemesi ve daha hızlı iş sonuçları elde etmesi amaçlanıyor. PowerVault ME5, önceki PowerVault ME4 modeline göre tüm bunları iki kat daha fazla performans, verim, kapasite ve bellek sunarak yeni bir yazılım tasarımıyla yapıyor. PowerVault ME5, KOBİ’lerin verilere erişimlerini iyileştirerek ve rekabet gücünü koruyarak üretkenliği ve ekonomik büyümeyi artırmalarına yardımcı olmak üzere geliştirildi.

Dell Technologies, küresel satış ve kanal ortakları vasıtasıyla 26 binden fazla PowerVault müşterisine yayılmış 53 bini aşkın sistemle giriş depolama segmentinde lider konumda yer alıyor. Dell’in bu başarısı; veri depolama büyümesi, yönetim kolaylığı, performans ve veri koruması gibi çok sayıda KOBİ sorununu çözebilecek uygun maliyetli çözümlerin nasıl tasarlanacağı konusuna hâkim olmasına dayanıyor. Böylece Dell, müşterilerin iş ihtiyaçlarını çok iyi anlayarak yaptığı yatırımlarla fiyat konusunda bilinçli KOBİ’ler için performans ve maliyet dengesi oluşturuyor.

Dell PowerVault ME5 serisiyle ilgili görüşlerini dile getiren TIM AG COO’su Jörg Eilenstein, “Dell PowerVault ME5, bayilerimize önemli bir yenileme geliri sağlarken müşterilerimiz için de iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak önemli performans, kapasite ve verim kazanımları sağlayacak” dedi.

Cevap bırakın