Dell OptiPlex 7070 Ultra duyuruldu

0

Türünün ilk örneği olan Dell OptiPlex 7070 Ultra, bilgisayarı monitör standına saklayarak karışıklığı önler ve bilgisayarın sıfır ayak izine sahip olmasını sağlıyor.

Dell Technologies, küçük ve güçlü teknolojisini ince ve hafif bir ekran standı içinde yatay olarak depolayan yeni ve inovatif masaüstü bilgisayarı Dell OptiPlex 7070 Ultra’yı duyurdu.

Sektörün en esnek ve sıfır ayak izine sahip masaüstü tasarımını taşıyan OptiPlex 7070 Ultra etkileyici bir görünüme sahip olmakla birlikte alan tasarrufu sağlıyor ve karışıklığı önlüyor. Ayrıca modüler yapısı sayesinde kullanıcılar, ürünün yaşam döngüsü boyunca kolaylıkla yapılandırma ve yükseltme yapabilirler. Yani bilgisayar ve ekran birbirinden bağımsız olarak yükseltilebilir ve bakıma alınabilir.

“BT liderleri, çalışanlara en üretken olacakları şekilde çalışma esnekliğini ve özgürlüğünü sağlarken aynı zamanda maliyetleri düşük tutma baskısı altında. Gittikçe daha fazla organizasyon açık kat planına geçiş yapıyor ve masa alanını, çalışan üretkenliğini ve BT yatırımlarını en üst düzeye çıkaran teknolojiler arıyor” şeklinde konuşan Dell Fixed Computing Başkan Yardımcısı Dave Lincoln sözlerine şöyle devam etti: “Otuz beş sene önce Dell, bilgisayarların üretilme ve dünyaya sunulma şeklini bambaşka bir hale getirdi. Göz önünde olduğu halde göze batmayan inovatif masaüstü çözümümüz OptiPlex 7070 Ultra ile bu kategoriyi yeniden değiştiriyoruz.”

Dell’in müşteri araştırmasına göre şirketler, sistemlerini yükseltebilme şansına sahip olmayı seviyor. Ayrıca Hepsi Bir Arada (AIO) ürünleri estetik açıdan beğeniyorlar. Müşteriler genelde ekranlarındansa bilgisayarlarını yükseltmeyi tercih ettiğinden, Ultra’nın bağımsız geliştirilebilme özelliği sayesinde geleneksel masaüstü bilgisayarlar ve Hepsi Bir Arada modellerin en iyi özellikleri tek bir yeni ve inovatif platformda bir araya geliyor.

Cevap bırakın