Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelDeğişim yapmaya ne dersiniz?

  Değişim yapmaya ne dersiniz?

  Ofisler bir gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerler. Hatta evimizde olduğundan bile daha uzun bir zamanı ofislerimizde çalışarak geçiriyoruz. Evde yenilenmeye, eşya değiştirmeye ihtiyaç duyduğumuz gibi ofislerimizde de yenilik bizlere farklı bir motivasyon kaynağı oluyor. Şimdi değişim zamanı…

  degisim

  Şimdi değişim zamanı

  Sabahın erken saatlerinde evlerimizden ayrılıp ofislerimize doğru yol alıyoruz. Hatta birçoğumuz kahvaltımızı evimizde bile yapmayıp, ya yolda giderken ya da ofis içerisinde atıştırıyoruz. Öğlen tatiline kadar masamızda geçireceğimiz uzun bir zaman var önümüzde. Tabii bunun bir de öğleden sonrasını düşünmek lazım. Siz de arada sırada değişim yapmaya ihtiyaç duyuyor musunuz? Masanızın şeklini değiştirirken bir bakmışsınız ofisinizi yenilemeye karar vermişsiniz. Haydi, size biraz yardımcı olalım.

  Aranmak istenmediğinizde telefonu kapatabilirsiniz

  Ofiste en çok kullanılan cihazlardan biri telefon. Eğer hâlâ daha masanızın üzerinde kablosu olan bir ofis telefonu kullanıyorsanız, bir değişim yaparak telsiz telefon kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere Gigaset’in C530 modelini önermek isteriz. Gigaset C530’un telefon defteri her biri tam ad ve en fazla 3 adet telefon numarasıyla 150 kişi kapasiteye sahip. Kolay kullanıma ve modern görünüme sahip sabit hatlı telefonu kişisel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. 1.8 inç renkli ekran için iki arka plan renk seçeneği arasında tercih yapabilirsiniz. Üstelik kişisel ekran koruyucu, özel ses profili ve belirli kişilere yönelik özel zil sesleri ayarlayabilmek mümkün. Telsiz telefonun kolay hatırlatıcı özelliği ile unutmamanız gerekenleri de kendinize hatırlatma yapmak için kaydedebilirsiniz. Ayrıca aranmamak istediğinizde zil sesini kapatabilirsiniz.

  GIGASET C530 Dect Telefon ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  4’ü bir arada…

  Ofisinizde değişim yapmaya karar verdiyseniz, yazıcınızı da bir gözden geçirebilirsiniz. Epson’un pek çok özelliği bir arada barındıran L1455 modelini bir incelemenizde fayda var. 4’ü bir arada modellerden biri olan L1455, sayfa başına ultra düşük maliyet sunan, hızlı, güvenilir ve çift taraflı A4 ve A3 baskı için entegre mürekkep tanklı bir yazıcı olarak dikkat çekiyor. Yüksek kapasiteli mürekkep tankı, sayfa başına inanılmaz derece düşük maliyet sunuyor ve çok az dolum gerektiriyor. Wi-Fi ve Ethernet özellikleri, ofisiniz için çalışan bir kurulum yaratma esnekliğini sunuyor. Ayrıca A4 ve A3 çift taraflı baskı, yüksek tarama kalitesi ve yüksek kopyalama kapasitesi sağlıyor.

  EPSON L1455 Tanklı A3 Tarayıcı + Fotokopi + Fax + LAN + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Sunum için süre belirleyebilirsiniz

  Eğer ofisinizde bir projeksiyon yoksa mutlaka almalısınız. Bu cihaz yapacağınız toplantılarda projelerinizi, raporlarınızı sunmak, yanınızdaki topluluğun da görmesini sağlamak açısından oldukça önem taşıyor. ViewSonic’in Pa503W modelindeki projeksiyonu ofis kullanımı için uygun bir model olarak ön plana çıkıyor. En önemli tarafı ise akıllı asistan özelliğine sahip olması. Zaman yönetim asistanı ile sunum esnasında süre belirlemek için zamanlayıcı kullanarak herkes için belirli zaman dilimleri atayabilirsiniz. Zaman dilimi dolunca projeksiyon cihazı ses ile sizi bilgilendirecektir. Yeniden odaklanma özelliğinde ise boş zaman sayacı ile sunum esnasında dikkati farklı bir yöne çekebilirsiniz. Ek olarak bu özellik ara vermek içinde kullanılabilir. ViewSonic özel olarak geliştirdiği SuperColour teknolojisi ile geniş renk yelpazesi sunarak yüksek renk performansı sergiliyor. Böylelikle hem karanlık hem de aydınlık ortamlar için daha canlı ve net görüntü performansı elde edebilirsiniz.

  VIEWSONIC Pa503W Projeksiyon ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN