Death Stranding’in çıkış tarihi 9 dakikalık fragmanı ile belli oldu

0

Kojima Productions’ın geliştirdiği oyun Death Stranding, yayınlanan 9 dakikalık fragman ile çıkış tarihini resmen duyurdu. İşte detaylar…

Oyun dünyasında heyecanın tavan yaptığı konulardan biri netlik kazandı. Bu kapsamda Death Stranding adı verilen oyun, Hideo Kojima’nın uzun süredir beklenen oyunlarından biri. Oyun severlerin merakla beklediği oyunun çıkış tarihi en sonunda açıklandı ve bunun yanında bir de oyunun içinden görüntülerin yer aldığı 9 dakikalık bir de video yayınlandı.

Çıkış tarihi açıklandı

Kojima Productions tarafından yapılan duyuruda yeni oyunun çıkış tarihi 8 Kasım 2019 olarak belirlendi. Bekleyiş uzun ama heyecanlı olacak gibi…

Oyunun yeni fragmanında ortaya çıkan görüntülere göre oldukça kafa karıştırıcı bir hikaye söz konusu. Dünyadaki uygarlıkların tamamen çöktüğü ve insanların birbirinden soyutlandığı farklı bir yaşam türü ele alınıyor. Ayrıca yeni oyunda BT adında doğaüstü güçleri olan bir karaktere yer verilmiş durumda. Oldukça ürpertici bir karakter olduğunu belirtmek mümkün.

Diğer yandan Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Hollywood’un ünlü isimlerinin rol aldığı yeni oyunun Konami’den ayrıldıktan sonra piyasaya ilk kez sunulan bir yapım olduğunu kaydedelim.

Fiyatı da duyuruldu

Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding’in PlayStation Store üzerindeki satış fiyatı 429 TL olarak açıklandı.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın