Dassault Systèmes çarpıcı bir 3D deneyimi sunan İnovasyon Müzesi’ni tanıttı

0

Dassault Systèmes, Paris’teki Atelier des Lumières dijital sanat merkezinde, dünyanın her yerinden toplumu olumlu yönde etkileyen yenilikleri sergileyen bilimsel ve teknolojik bir sanal gerçeklik deneyimi olan “Museum of Innovation”ı tanıttı.

Teknoloji şirketi Dassault Systèmes çarpıcı bir 3D deneyimi sunan Paris’teki İnovasyon Müzesi’ni tanıttı. Müzede ziyaretçiler inovasyon müzesinde yürürken; Yaşam Bilimleri, Şehir ve Hayat Tarzı sergilerini içeren farklı alanlar, konu hakkındaki bilgi düzeyleri ne olursa olsun herkesin belirli bir temaya odaklanmasını ve kişiselleştirilmiş sağlık çözümleri önermek, daha sürdürülebilir şehirler oluşturmak veya daha çevre dostu tüketim ürünleri tasarlamak için yenilikçi yaklaşımlardan faydalanan yeni girişimleri ve projeleri tamamen kendi hızlarında sanal olarak keşfetmelerini sağlıyor.

Bireysel ortam akışları, sürekli eklenmekte olan yeni projeler de dahil olmak üzere her projeyi etkileşimli ve gerçek zamanlı bir 3D deneyimiyle sunuyor. Bu öğrenim gezisi boyunca ziyaretçiler, her projenin arka planı hakkında bilgi edinebilir, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini geliştirmeye nasıl katkı sağladığını anlayabilir, yeni girişimin CEO’sunu dinleyebilir ve ardından simülasyonları sanal olarak tecrübe ederek ve projenin fiziksel prototipinin yanında dijital ikizi ile etkileşim kurarak hikayeyi daha derinlemesine araştırabilirler. Doğrudan proje ekibi tarafından tasarlanan 3D dijital modellemeden oluşturulan dijital ikiz, gerçek hislere uygun tam ölçekli bir etkileşim ile gerçek hayata benzer bir bilimsel deneyim sunuyor.

Cevap bırakın