Daha mütevazı fiyatlı yeni Apple Watch SE ile tanışın

0

Yeni akıllı saat en büyük Apple Watch ekranı, düşme algılama, gelişmiş fitness özellikleri ve watchOS 7 ile Family Setup desteği ile öne çıktı.

Apple Watch’un temel özelliklerini kullanıcıların seveceği modern bir tasarımla buluşturan ve daha uygun bir fiyatla satışa sunulan Apple Watch SE duyuruldu. Retina ekran, kullanıcıların kendileri için en önemli ayrıntıları ve bilgileri kolaylıkla bileklerinde görmesini sağlıyor. Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 ile aynı ivmeölçer, jiroskop ve hep açık altimetreyi kullanıyor, ayrıca en yeni hareket sensörleri ve mikrofonu sayesinde, düşme algılama, Acil SOS, uluslararası acil durum aramaları ve Gürültü uygulaması gibi güçlü sağlık ve güvenlik özellikleri sunuyor.
watchOS 7 ile kullanıcılar, çocukların veya daha ileri yaştaki aile üyelerinin iPhone olmadan da Apple Watch’un keyfini çıkarmasına izin veren Family Setup, uyku takibi, otomatik el yıkama algılama ve yeni antrenmanları da içeren yeni özelliklerden yararlanabilecekler. Apple Watch SE, yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen ve yeni Solo Loop ve Örgü Solo Loop dahil olmak üzere tüm Apple Watch kayışlarıyla uyumlu, göz alıcı üç farklı kasa rengi seçeneğiyle sunuluyor.
Apple’ın Operasyon Direkörü Jeff Williams, “Uygun bir fiyatla satışa sunulan Apple Watch SE, Series 6 tasarımına ait unsurları Apple Watch’un en temel özellikleriyle buluşturuyor,” diyor ve ekliyor: “Müşterilerimize bağlantıda kalmaları, daha aktif olmaları ve sağlıklarını takip etmeleri için mükemmel bir yeni seçenek sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Tasarım ve Performans

Apple Watch SE, ince kenarlar ve yuvarlak köşelerden oluşan ve Series 3’ten yüzde 30 daha geniş bir alana sahip Retina ekranla geliyor. Arayüz net ve bilgilendirici komplikasyonlar sunarken, büyük ve kolay okunan uygulama simgeleri ve fontlar kullanıyor. Müşterilerin bildirimleri, mesajları, antrenman ölçümlerini ve daha fazlasını kolayca görebilmesini sağlamak amacıyla, yeni saat kadranları da ekran için optimize edildi.

 

Cevap bırakın