Daha ‘iddialı’ Samsung Galaxy M30 yolda…

0

Samsung’un Galaxy M30 modeli, Super AMOILED ekrana, 5000 mAh pil gücü ve üçlü kamera kurulumuna sahip olmasına rağmen yenileniyor. İşte yeni model ile ilgili ilk detaylar…

Samsung, alınan bilgilere göre bu yılın hemen başında pazara sürdüğü akıllı telefon modeli Galaxy M30’u yenilemeye hazırlanıyor.

Alt seviye akıllı telefon modellerinde Samsung adına oldukça başarılı satış adetlerine ulaşan M serisi, yalnızca Hindistan’da 1 milyara yakın satış yapmıştı.

Bunun arkasından teknoloji şirketinin M serisi ile ilgili bir takım yenilikler sunmaya hazırlandığı bilgisi geldi.  Galaxy M30 modelini yeniden revize ederek piyasaya sunacağı iddia edilen Samsung, revizenin sonrasında modelde yepyeni bir kamera işletim sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Hatta yeni Galaxy M30, yapılan iyileştirmeler ile teorik özellikleri açısından Galaxy M40’a bile yaklaşabilir.

Diğer yandan revize edilecek Galaxy M30 modelinin kutusundan Android 9.0 ve One UI 1.1 ile çıkacağı, bir de model ismine S ya da E şeklinde bir takı alacağı düşünülüyor. İsim konusunda bilgiler şimdilik çok net olmasa da yeni modelin ilginç yenilikler ile karşımıza çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy A50 ve Galaxy A70 modelleri de yenilenebilir

Samsung’un M30 modelinin yenilemesinin ardından yıl sonuna doğru Galaxy A50 ve Galaxy A70 modellerini de güncelleyeceği tahmin ediliyor. Ancak bu konuda şirketten alınmış net bir bilgi mevcut değil.

Cevap bırakın