Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiDaha düşük fiyatlı LG G5 mi geliyor?

  Daha düşük fiyatlı LG G5 mi geliyor?

  lg-g5

  Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi LG, ilginç bir patent hamlesi ile teknoloji gündemine geliyor. Akıllı telefonları ile ülkemizde de yoğun ilgi gören markanın ‘X5’ ve bunun için hazırlanmış bir logo için patent aldığı ortaya çıktı. Söz konusu logo aşağıda yer alıyor.

  LG’nin X cam ve X screen olmak üzere X Serisi altında modelleri mevcut, peki X5 de ne? Logoda X’in büyük 5’in ise küçük konumlandırması, ilk aşamada X serisinin sonraki modeli olabileceği şeklinde yorumlandı. Ancak ‘5’ rakamı şüpheleri farklı yöne çekiyor. En nihayetinde ise LG X5 model ismi ile gelecek bir Android’li akıllı telefonun nispeten ‘daha bütçe dostu’ bir G5 versiyonu olabileceği belirtiliyor. Küresel teknoloji basınında konuşulan detaylar özetle bunlar. En nihayetinde de LG, gizemli bu gizemli hamlesiyle birlikte geleceğe dair akıllı telefon modellerinden birinin adına dair sinyalini verdi.
  Ekran Resmi 2016-05-25 17.42.40

  LG G5 modeli, geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki kullanıcılarla buluşmaya başladı. Cihaz, Android işletim sistemine sahip en iddialı modellerden biri durumunda ve yakın segmentlerdeki çoğu rakibine göre de daha düşük fiyat etiketleri ile geliyor. LG G5’e dair daha fazla detay ve online alışveriş için buraya tıklayabilirsiniz.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  NOT: En üstteki görsel LG G5’e aittir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN